Black Friday Veror?

Black Friday Veror? Mos humbisni çmimet marramëndëse

Mos humbisni çmimet marramëndëse

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Hekur rrobash + Hekur Portativ Rovus

Photo
Video

Hekur me avull për hekurosjen e rrobave i cili mund të përdoret me ose pa kabull + Hekur portativ i cili mund të përdoret edhe për higjenizimin e rrobave.

Hekur rrobash + Hekur Portativ Rovus
19,970 Lekë
Transporti Falas
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
Më shumë

Hekur me avull për hekurosjen e rrobave i cili mund të përdoret me ose pa kabull + Hekur portativ i cili mund të përdoret edhe për higjenizimin e rrobave.

Më shumë
Detajet e produktit

Hekur rrobash Rovus

Hekur rrobash Rovus pa kabëll një kombinim i 2 funksioneve të cilat nuk i keni parë në treg më parë. Përveç funksionit i cili mund të përdoret me ose pa kabëll, ai ka edhe një funksion tjetër shumë special që do të bëjë punen tuaj edhe më të thjeshtë dhe me të lehtë pasi në mënyrë automatike mund të rregullojë temperaturën pa pasur nevojë ta beni ju manualisht. Ju ndihmon të arrini rezultate fantasike me shumë pak mundim.

Për më tepër ky hekur ka edhe një karakteristikë shumë të veçantë dhe speciale, kontrollin e nxehtësisë që në mënyrë automatike rregullon temperaturën në varësi të materialit që po hekurosni, perfekte për çdo lloj materiali. Tani nuk keni pse të shqetësoheni me, asnjë nga rrobat tuaja të preferuara nuk do të digjet gjatë hekurosjes.

Pllakë qeramike e lëmuar e cila nuk ngjit dhe një formë perfekte për të arrirë edhe cepat me të vështirë gjatë hekurosjes, dhe një seri vrimash të cilat bëjnë të mundur nxjerrjen e avullit për të bërë punë tuaj të duket sa më mirë dhe sa më profesionale.

Hekuri gjithashtu ofron mundësi të ndryshme të kontrollit të avullit duke përfshirë avull të vazhdueshëm, avull të fuqishëm, hekurosje në të thatë dhe funksionin e sprucimit, dhe gjithashtu edhe avull gjatë hekurosjes në mënyrë vertikale.

Por avantazhet nuk mbarojnë këtu; është edhe sistemi anti-calc i cili largon të gjitha papastërtitë nga uji i çezmës dhe parandalon krijimin dhe bllokimin nga gelqerja e cila krijohet nga uji. Sistem vetë pastrimi i cili pastron dhe nuk e lejon hekurin të bllokohet.

Kujdes, kini parasysh, të ngrohni hekurin përpara çdo përdorimi (5 minuta).

Hekur portativ me avull 

I përkryer për një hekurosje të shpejtë me avull. Eleminon aromat e pakëndshme, heq rrudhat dhe dezifekton rrobat tuaja me anë të avullit në mënyrë efektive. I pershtatshem per te gjitha materialet.

Ky hekur mund të përdoret në dy mënyra - jo vetëm në mënyrë vertikale e cila është shumë praktike por gjithashtu mund të përdoret edhe në mënyrë horizontale që është një avantazh në krahasim me hekurat e zakonshëm. Me një sistem perfekt i cili nuk pikon dhe parandalon dëmtimin e hekurit. Nese më parë keni qënë të limituar në lidhje me përdorimin vetëm në një pozicion, tani ju mund ta përdorni atë edhe për higjenizimin e divanëve dhe dyshekëve.

Depozitë uji e cila mund të hiqet me një kapacitet prej 280 ml dhe që ju jep mundësi të hekurosni deri në 20 minuta pa ndërprerje - gjë që e bën perfekt për përdorim të përditshëm. Me 2 nivele të ndyrshme për fuqinë e avullit. Sensor me prekje për nje eksperience fantatstike dhe që e bën punën tuaj edhe më të thjeshtë.

Hekuri portativ me avull, ka pllakë alumini me veshje qeramike që bën të mundur shpërndarjen e nxehtësisë në mënyre ideale.

Përmasa e tij është shumë praktike - dhe ju mund ta merrni me vete edhe kur udhëtoni. Mos lejoni që madhësia e tij t'ju bëjë konfuz - ju do të keni avull të vazhdueshëm 25g/min dhe temperaturë nga 170 deri 210°C!

Harrojeni punën e lodhshme të hekurosjes me hekurat e rëndë dhe tavolinat e hekursojes. Thjeshtë varni rrobat tuaja ne varse dhe filloni hekurosjen.

Informacione Shtesë

Në paketim përfshihet:

  • Hekur rrobash Rovus

  • Hekur portativ me avull

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star