Nuk keni produkte në shportë

Provo

OFERTAT PO THËRRASIN

OFERTAT PO THËRRASIN - Deri në 60% ulje

Deri në 60% ulje

 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Hekur Supreme Rovus

Photo
Video
-50%

Hekurosni rrobat tuaja më shpejtë se zakonisht me ndihmën e hekurit Rovus Supreme i cili mund të përdoret me ose pa kabëll. Dizenjuar për të bërë më të lehtë punën tuaj, më të sigurtë dhe më efiçente. Fuqia: 2200 W, pllakë qeramike e cila nuk ngjit dhe funksion vetë-pastrimi. Depozita e ujit: 220 mL.

Hekur Supreme Rovus

Çmimi: 10,990 Lekë


Oferta: 5,495 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 3
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Hekurosni rrobat tuaja më shpejtë se zakonisht me ndihmën e hekurit Rovus Supreme i cili mund të përdoret me ose pa kabëll. Dizenjuar për të bërë më të lehtë punën tuaj, më të sigurtë dhe më efiçente. Fuqia: 2200 W, pllakë qeramike e cila nuk ngjit dhe funksion vetë-pastrimi. Depozita e ujit: 220 mL.

Më shumë
Detajet e produktit

Një hekur që bën punën tuaj më të lehtë

Sigurisht, ju patjetër që ju duhet të përshkoni mbi sipërfaqen që do të hekurosni, por përveç kësaj gjithçka tjetër e bën praktikisht ky hekur fantastik. Hekuri Rovus mund të përdoret:

 • pa kabëll ose
 • me kabëll

Ai ofron rehati maksimale gjatë hekurosjes, plus ka një pllakë qeramike e cila nuk ngjit dhe me një formë preçize e cila mund të përdoret për hekurosjen e materialeve të vështira.

Tani ju keni 2 në 1 - zgjidhni të hekurosni me kabull ose pa të. Thjeshtë karikojeni mbi bazen e tij dhe është gati për tu përdorur, kështu kabulli i tij nuk do t'ju pengojë gjatë hekurosjes.

 

Ideale për çdo lloj materiali

Ky hekur është shumë praktik, i lehtë në peshë, nuk ngjit mbi materialet që hekurosni, nuk krijon elektricitet dhe është ideal edhe për hekurosjen e materialeve sintetike dhe materialeve spandex.

Zgjidhni temperaturën e duhur dhe sasinë e avullit

Hekuri Rovus gjithashtu ka treguesin elektronik të temperaturës dhe një dritë e cila ju ndihmon të rregulloni dhe kontrolloni temperaturën. Ju keni mundësi të zgjidhni:

 • Hekurosje me avull - për materiale delikate si mëndafsh apo saten.
 • Me sprucim - ideale për heqjen e rrudhave.
 • Avull i fuqishëm - Ideale për hekursojen e materialeve si xhinsi apo materiale te cilat kane rrudha te forta.
 • Përdorim vertikal - mund të hekurosni direkt në varse.

Mirëmbatja e hekurit

Dhe mbi të gjitha kur bëhet fjalë për një herkur nuk është vetëm për funksionin e tij primar - por edhe përsa i përket pastrimit dhe mirëmbajtjes së tij. Ky hekur ka:

 • Sistem Anti-calcare- i cili ndihmon në eleminimin e papastërtive të ujit dhe parandalon krijimin e grimcave të vogla të cilat mund ta bllokojnë atë (nuk ju duhet të shpenzoni para për ujë të distiluar)
 • Sistem që nuk pikon - uji nuk pikon mbi rrobat që do të hekurosni
 • Sistem vetë-pastrimi – pastron mineralet e mbledhura dhe parandalon bllokimin e hekurit.

Avantazhet e hekurit Rovus Supreme

 • 2 nivele për hekurosje me avull

 • Hekurosje vertikale

 • Tregues për temperaturën dhe materialin - off, sintetike (min), mëndafsh, materiale të leshta, pambuk, lino (max)

 • Sistem vetë pastrimi

Një hekur i sigurtë

Shpesh herë na ndodh qe nuk jemi të sigurtë nëse e kemi fikur ose jo hekurin pasi dalim nga shtepia? Me hekurin Rovus Supreme ju nuk keni pse të shqetësoheni për këtë, pasi ai do të fiket automatikisht nëse:

 • Është në pozicion horizontal dhe nuk është duke punuar do të fiket pas 30 sekondash.
 • Dhe në pozicion vertikal do të fiket automatikisht pas 8 minutash.
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Water tank capacity: 220 ml; Voltage/frequency/voltage: 220-240 V~; 50/60 Hz; 2200 W
Pesha 1,3 kg
Përmasat 33 x 16 x 11,2 cm

Vlerësimet e klientëve 2 Vlerësime

5

2 Vlerësime

Produktet 2

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Bruna

www.topshop.al

Peefekt
Jam sh e kenaqur.

Era

www.topshop.al

HEKUR FANTASTIK!
Hekur Fantastik! E perfitova me nje cmim shume te mire.

Produktet 2