Nuk keni produkte në shportë

Provo

Hekur Bluepower me ekran LCD

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Për rezultate ideale për çdo lloj materiali me hekurin Rovus BluePower. Ai ka një ekran dixhital ku ju mund të zgjidhni temperaturën dhe pllakë qeramike e cila nuk ngjit. Funksioni i autofikjes do t'ju sigurojë qetësi dhe nuk keni më pse të shqetësoheni nëse ndonjëherë e harroni në prizë.

 • Kontroll dixhital i temperaturës
 • Pllakë qeramike që nuk ngjit
 • Ekran LCD
 • Fuqia: 2.400 Watt
 • 3 mënyra autofikje
 • Kordoni rrotullohet 360° për më shumë lehtësi gjatë hekurosjes
Hekur Bluepower me ekran LCD

Çmimi: 9,980 Lekë


Oferta: 4,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Për rezultate ideale për çdo lloj materiali me hekurin Rovus BluePower. Ai ka një ekran dixhital ku ju mund të zgjidhni temperaturën dhe pllakë qeramike e cila nuk ngjit. Funksioni i autofikjes do t'ju sigurojë qetësi dhe nuk keni më pse të shqetësoheni nëse ndonjëherë e harroni në prizë.

 • Kontroll dixhital i temperaturës
 • Pllakë qeramike që nuk ngjit
 • Ekran LCD
 • Fuqia: 2.400 Watt
 • 3 mënyra autofikje
 • Kordoni rrotullohet 360° për më shumë lehtësi gjatë hekurosjes
Më shumë
Detajet e produktit

Hekuri Rovus Bluepower prezanton një mënyrë të re të hekursojes, më lehtë, me praktike dhe më e sigurtë. I ndertuar me një ekran LCD i cili ju lejoj lehtësisht të zgjidhni temperaturën e dëshiruar dhe për të siguruar nxehtësinë e duhur për çdo lloj materiali. Në këte ekran ju do të keni një pamje të qartë të temperaturës kështu ju do të jeni të sigurtë për ta përdorur në çdo lloj materiali. Me këtë hekur ju mund të hekurosni në shumë mënyra duke filluar nga hekurosja në të thatë, funksioni i sprucimit, hekurosje me avull në mënyrë vertikale, perdet apo këmishat në varëse dhe materiale delikate. Hekuri Rovus Bluepower është shumë i fuqishëm dhe sëbashku edhe me funksionin e avullit do të bëjnë të mundur një hekurosje perfekte madje edhe në veshjet të cilat kanë shumë rrudha dhe janë shumë të vështira në hekurosjePër më tepër, ky hekur është dizenjuar me materiale të cilat janë shumë cilësore pllakë qeramike e cila nuk ngjit dhe sigurisht ai është shumë praktik dhe i rehatshem gjatë hekursojes dhe ju nuk do të lodheni.

Plus karakteristikave të tija ai gjithashtu ka një fuqi 2400 W, hekuri Rovus Bluepower vjen me një sërë vetish të cilat e çojnë hekurosjen në një tjetër nivel duke ju kursyer edhe kohë:

 • Funksion vetëpastrimi i cili ndihmon në eleminimin e grimcave të kalciumit.
 • Anti - kalkare dizenjuar për të reduktuar krijimin e grimcave të kalciumit dhe për ti shtuar jetëgjatësinë hekurit.
 • Sistem i cili nuk pikon edhe nese uji është shumë i ftohtë dhe nuk mund të prodhojë avull uji nuk do të pikoj në pllakën e qeramikës.
 • 3 mënyra auto-fikje operon automatikisht dhe fiket nëse nuk jeni duke e përdorur edhe nëse është në prizë. Ai fiket në tre menyra kur është në pozicion horizontal, anash dhe vertikal.

 

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Shume e kenaqir

www.topshop.al

23/01/2018

5
Shume i mire .cilesia super

Produktet 1