Nuk keni produkte në shportë

Provo

Hekur udhëtimesh Rovus Stirosteam G1

Photo
Video

Shpëtoni njëherë e mirë nga rrobat e rrudhosura kudo që të jeni me hekurin portativ i cili nuk do të zë hapësirë në valixhen tuaj! Hekuri portativ falë të cilit rrobat tuaja do të shkëlqejn kudo që ju të jeni në një takim pune apo nëse jeni me pushime.

 • Hekur portativ
 • Dual voltage - mund të përdoret në të gjitha kontinentet
 • Pllakë e cila nuk ngjit
 • Depozita e ujit 45ml
 • Kabulli elektrik i cili është i rrotullueshëm 360° - 2 Metra i gjatë

 

Hekur udhëtimesh Rovus Stirosteam G1
2.990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Shpëtoni njëherë e mirë nga rrobat e rrudhosura kudo që të jeni me hekurin portativ i cili nuk do të zë hapësirë në valixhen tuaj! Hekuri portativ falë të cilit rrobat tuaja do të shkëlqejn kudo që ju të jeni në një takim pune apo nëse jeni me pushime.

 • Hekur portativ
 • Dual voltage - mund të përdoret në të gjitha kontinentet
 • Pllakë e cila nuk ngjit
 • Depozita e ujit 45ml
 • Kabulli elektrik i cili është i rrotullueshëm 360° - 2 Metra i gjatë

 

Më shumë
Detajet e produktit

Mbani të rregullta rrobat tuaja edhe kur ndodheni larg shtëpisë

Është shumë e rendësishme të dukeni mirë....veçanërisht ..... kur ndodheni larg shtëpisë.

Mbani të rregullta rrobat tuaj gjatë një udhëtimi pune ose gjatë pushimeve me hekurin portativ dhe praktik Rovus® StiroSteam Foldable Travel Iron. Hekuri i vogël dhe portativ do të gjej vënd edhe në valixhet më të vogla, kështu që ju do të keni mundësi të merrni me vete të gjitha rrobat tuaja të preferuar pavarësisht se fare materiali kanë ato.

Shumë kompakt për transportim dhe përdorim

Hekuri portativ Rovus® StiroSteam është dizenjuar në mënyre të veçantë për të qënë praktik dhe kompakt për transportim dhe përdorim.

Hekuros në mënyre perfekte materiale të ndryshme

Ky hekur ka një karakteristikë të veçantë, pllakë qeramike e cila nuk ngjit dhe mbron rrobat tuaja nga djegia si pasojë e mbinxehjes.

Kontrolluesi i temperaturës me termostat ju lejon të monitoroni temperaturën. Rregulloni kontrolluesin e avullit dhe hekurosni pothuajse çdo material.

I lehtë në peshë dhe nuk zë hapësirë

Hekuri portativ Rovus® është shumë i lehtë në peshë dhe nuk do të zë shumë hapësirë në valixhen tuaj dhe kështu ju do të dukeni të rregullut në mbledhje, gjatë konferencës apo nëse do të dilini me miqtë.

Rekomandohet për:

 • Zgjidhja ideale për personat të cilët udhëtojnë shpesh
 • Për turistet
 • Ideale për studente
 • Zgjidhja perfekte kur shkoni me pushime
 • Për pesonat të cilët kanë uniformë pune
Informacione Shtesë

Info teknike

 • Dual voltage: 230V dhe 115V
 • 800W
 • Hekurosje e thatë/me avull/e thjeshtë
 • Pllakë e cila nuk ngjit; Përmasa: 14,5 x 7,65mm
 • Depozita e ujit: 45ml
 • Volumi i avullit: 2-8g/min
 • Kabulli elektrik i rrotullueshëm 360°
 • Dorezë e palosshme
 • Kontroll temperature me termostat
 • Përmasa e produktit: 18 x 10 x 10 cm;
 • Pesha: 0,72 kg
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Voltazh I dyfishtë: 230V dhe 115V; vëllimi I avullit: 2-8g/min; mbrojtëse e kabllit 360°
Kapaciteti 45 ml
Pesha 0,72 kg
Përmasat Përmasa e produktit: 18 x 10 x 10 cm; madhësia e gypit: 14,5 x 7,65 mm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star