Black Friday Veror?

Black Friday Veror? Mos humbisni çmimet marramëndëse

Mos humbisni çmimet marramëndëse

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Hekur portativ me avull Rovus

Photo
Video
-69%

Perfekt për hekurosje të shpejtë ose për hekurosje me avull. Perveç funksionit të avullit dhe heqjes së rrudhave nga të gjitha llojet e materialeve, ai gjithashtu do të higjenizoje rrobat. Fantastik dhe i domosdoshëm për çdo familje.

Hekur portativ me avull Rovus

Çmimi: 6,490 Lekë


Oferta: 2,000 Lekë

Transporti Falas
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 2
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Perfekt për hekurosje të shpejtë ose për hekurosje me avull. Perveç funksionit të avullit dhe heqjes së rrudhave nga të gjitha llojet e materialeve, ai gjithashtu do të higjenizoje rrobat. Fantastik dhe i domosdoshëm për çdo familje.

Më shumë
Detajet e produktit

I përkryer për një hekurosje të shpejtë me avull. Eleminon aromat e pakëndshme, heq rrudhat dhe dezifekton rrobat tuaja me anë të avullit në mënyrë efektive. I pershtatshem per te gjitha materialet.

Ky hekur mund të përdoret në dy mënyra - jo vetëm në mënyrë vertikale e cila është shumë praktike por gjithashtu mund të përdoret edhe në mënyrë horizontale që është një avantazh në krahasim me hekurat e zakonshëm. Me një sistem perfekt i cili nuk pikon dhe parandalon dëmtimin e hekurit. Nese më parë keni qënë të limituar në lidhje me përdorimin vetëm në një pozicion, tani ju mund ta përdorni atë edhe për higjenizimin e divanëve dhe dyshekëve.

Depozitë uji e cila mund të hiqet me një kapacitet prej 280 ml dhe që ju jep mundësi të hekurosni deri në 20 minuta pa ndërprerje - gjë që e bën perfekt për përdorim të përditshëm. Me 2 nivele të ndyrshme për fuqinë e avullit. Sensor me prekje për nje eksperience fantatstike dhe që e bën punën tuaj edhe më të thjeshtë.

Hekuri portativ me avull, ka pllakë alumini me veshje qeramike që bën të mundur shpërndarjen e nxehtësisë në mënyre ideale.

Përmasa e tij është shumë praktike - dhe ju mund ta merrni me vete edhe kur udhëtoni. Mos lejoni që madhësia e tij t'ju bëjë konfuz - ju do të keni avull të vazhdueshëm 25g/min dhe temperaturë nga 170 deri 210°C!

Harrojeni punën e lodhshme të hekurosjes me hekurat e rëndë dhe tavolinat e hekursojes. Thjeshtë varni rrobat tuaja ne varse dhe filloni hekurosjen.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star