Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Hekur Udhëtimesh Rovus

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-67%
Nuk ka nevojë të bëni kompromis me këtë hekur udhëtimi kompakt dhe elegant. Me termostat dhe fuqi 1000W, nxehet në vetëm 40 sekonda dhe ofron hekurosje me avull kudo që të jeni. Një sistem i tensionit të dyfishtë e bën atë ideal për udhëtim, së bashku me një dorezë të palosshme. Në shtëpi ose larg, hekuri do të largojë shpejt rrudhat.
Hekur Udhëtimesh Rovus

Çmimi: 2,990 Lekë


Oferta: 1,000 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë
Nuk ka nevojë të bëni kompromis me këtë hekur udhëtimi kompakt dhe elegant. Me termostat dhe fuqi 1000W, nxehet në vetëm 40 sekonda dhe ofron hekurosje me avull kudo që të jeni. Një sistem i tensionit të dyfishtë e bën atë ideal për udhëtim, së bashku me një dorezë të palosshme. Në shtëpi ose larg, hekuri do të largojë shpejt rrudhat.
Më shumë
Detajet e produktit

Një hekur udhëtimi pa kompromise

Më në fund ka një hekur udhëtimi që ofron të gjithë fuqinë për heqjen e rrudhave si një hekur me avull i zakonshëm por në një njësi kompakte. Një termostat me gamë të plotë së bashku me opsione të ndryshme të avullit ju japin kontroll të përsosur, dhe ju lejojnë të hekurosni shpejt dhe lehtë veshjen tuaj, në shtëpi ose larg, duke ju ofruar gjithmonë më të mirën.

Rovus Travel Iron Green

Dizajn kompakt me dorezë të palosshme

Një hekur udhëtimi duhet të jetë i vogël dhe i lehtë, dhe ky model ofron një zgjidhje elegante me një dorezë që paloset kur nuk është në përdorim. Kur është në përdorim, dizajni është elegant dhe ergonomik, kënaqësi për tu parë dhe përdorur, me kontrolle të thjeshta për tu përdorur.

Rovus Travel Iron Green Rovus Travel Iron Green
Rovus Travel Iron Green

Opsione të ndryshme të avullit

Avulli është i përsosur për zbutjen e rrudhave, largimin e aromave dhe higjenizimin e pëlhurave. Hekuri i udhetimit nxehet në vetëm 40 sekonda me dy elementë ngrohës dhe ofron kontroll të plotë si në temperaturën, ashtu edhe në avull, që do të thotë se është i sigurt për t’u përdorur në pothuajse çdo material.

Opsionet mund të ndryshohen për të siguruar:

  • avull i fuqishëm,
  • avull vertikal ose horizontal,
  • dhe hekurosje pa avull.

Hekuri ka një pllakë qeramike, kështu që rrëshqet pa probleme në të gjitha materialet, me vrimat e avullit që sigurojnë shpërndarjen ideale për të siguruar rezultate perfekte.

Rovus Travel Iron Green

Vazhdoni të dukeni mirë, kudo që të jeni

Të udhëtosh për biznes ose kënaqësi do të thotë të paketosh rrobat në valixhe dhe çanta, dhe ato shpesh dalin me rrudha dhe palosje. Me këtë hekur udhëtimi ju mund të largoheni nga shtëpia me besimin se rrobat tuaja gjithmonë do të duken të shkëlqyera, pavarësisht se si janë ruajtur.

Shumë thjeshtë, kur paketoni gjërat tuaj kozmetike për të udhëtuar, mund të merrni me vete edhe hekurin per udhetime Rovus Travel Iron dhe të siguroheni që gjithmonë të dukeni mirë. Tani nuk keni pse te shqetesoheni per kostumet kur jeni në rrugë për punë, ose shpejt mund të hekurosni një fustan, bluzë apo këmishë përpara se të dilni kur jeni me pushime.I fuqishëm për përdorim të rregullt në shtëpi, është gjithashtu ideale të mbash në zyrë për raste urgjente.

  • Rovus Travel Iron Green
  • Rovus Travel Iron Green

Sistem tensioni të dyfishtë

Nuk ka nevojë të blini një përshtatës elektrik shtesë për këtë hekur udhëtimi, pasi vjen me një sistem të integruar të tensionit të dyfishtë, në mënyrë që të mund ta përdorni kudo. Thjesht dhe shpejt dhe falë fuqisë 1000 W, do të hekuroni në shtëpi, në zyrë, në udhëtime pune ose pushime, kudo që ju deshironi.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia