Nuk keni produkte në shportë

Provo

Hekur me avull Rovus Rovus

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Përdorni dy mënyra – me kordon dhe pa kordon për të shpëtuar nga telashet e hekurosjes. Me ujë, me sprucim dhe me avul. Vetë pastrimi, termostat i rregulueshëm, siguri dhe mbrojtje e shpejtë dhe më shumë.

 • Me avull & me sprucim
 • Kapaciteti i depozitës: 220 mL
 • Sistem anti - kalkarë
 • Përdorimi 2 në 1 - me kordon, pa kordon
 • Pllaka: qeramikë
 • Gjatësia e kordonit: 2 m
 • Fuqia 2200 Watt
Hekur me avull Rovus Rovus
12,990 Lekë
6,495 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Përdorni dy mënyra – me kordon dhe pa kordon për të shpëtuar nga telashet e hekurosjes. Me ujë, me sprucim dhe me avul. Vetë pastrimi, termostat i rregulueshëm, siguri dhe mbrojtje e shpejtë dhe më shumë.

 • Me avull & me sprucim
 • Kapaciteti i depozitës: 220 mL
 • Sistem anti - kalkarë
 • Përdorimi 2 në 1 - me kordon, pa kordon
 • Pllaka: qeramikë
 • Gjatësia e kordonit: 2 m
 • Fuqia 2200 Watt
Më shumë
Detajet e produktit

Merrni më të mirën nga hekurosja

A jeni lodhur me sheshimin e rrudhave që duken më keq se rrudhat origjinale? Ose pjesë të kordonit kompromentues që ju sapo keni përfunduar hekurosjen?

Hekuri me avull rovus ndihmon në hekurosje, gjithashtu ju lejon të hekurosni në mënyrën që dëshironi – me kordon ose pa kordon , me ujë, me spruco ose me avull.

Vjen me ngarkimin bazë për hekurosje pa kordon 

Është me të vërtetë deri tek ju – po ashtu pa kordon dhe me kordon të gjithë opsionet janë në dispozicion në një produkt. Njësia e ngarkon në bazën e saj dhe kordin është projektuar për të sigururar qe nuk do të marrë ngarkesë dhe as nuk do të ngadalsojë hekurosjen tuaj.

Veshja e pllakës së qeramikës është e lëmuar si ari.

Çelësi për hekurin me avull rovus është pllaka e qeramikës me veshje ari është projektuar veçanërisht me xhepa kurth të ajrit për të siguruar një rrëshqitje sa më të mirë të pelhurës dhe rrezultatin pa rrudha.

Punon në mënyrë efektive në të gjitha materialet si sintetike dhe elastike.

Ajo ç'ka është më e mirë, pllaka qeramikë është e lehtë, nuk ngjit në pëlhurë dhe nuk krijon energji elektrike statike – kështu që ajo punon në të gjithë llojet sintetike, duke përfshirë pëlhura të përziera.

Zgjidhni nga disa opsionet për një hekurosje më të mirë

Hekuri me avull rovus përmban një panel elektronik të kontrollit të temperaturës me drita treguese për ta bërë më të lehtë për të ngritur apo për të ruajtur temperaturën e saktë.Ju mund të zgjidhni midis parametrave:

 • Me ujë – për pëlhura të lehta me parametra të rregullueshme nga pambuku deri në delikate.
 • Me sprucim – ideale për heqien e rrudhava të forta dhe uljes shtesë.
 • Me avull --  përkryer për pelhura të vështira si xhins, pantallona të gjëra ose të zhubravitura.
 • Shpërthim me avull – rritje shtesë të avullit për rrudha veçanërisht të këqia.
 • Vertikale me avull – ideale për lëvizshmëri me avull nga rrudhat në lartësi, veshjet ose perdet.

Funksion vetë pastrimi për pastrimin e ujit nga ndërtuesit gëlqeror.

Hekuri me avull rovus përmban nje funksion vetëpastrimi për të parandaluar bllokimin e vrimave me avull .

Funksioni kundra - kalciumit heq papastërititë e ujit

Funksioni  kundra - kalciumit përfshin një fishek për të ndihmuar për të hequr papastërtite nga rubineti i ujit që çojnë në ndërtues gelqeror.

I lehtë për tu manovruar

Hekuri me avull rovus ka një kordon të kthyeshëm 360º, një trajtim të butë dhe manovrim të lehtë.

Të dhëna teknike
Add Info water tank capacity: 220 ml
power cord length: 2,1m
voltage: 2200 W
Pesha 1,093 kg
Përmasat 27,3 x 11,6 x 13,5 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star