Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Hekur Jeshil Rovus

Photo
Video
-50%

Hekurosni rrobat tuaja më shpejtë se zakonisht me ndihmën e hekurit Rovus i cili mund të përdoret me ose pa kabëll, në mënyre horizontale ose vertikale. Dizenjuar për të bërë më të lehtë punën tuaj, më të sigurtë dhe më efiçente. Fuqia: 2200 W, pllakë qeramike e cila nuk ngjit, funksion avulli dhe sprucimi, funksion vetë-pastrimi dhe fikje automatike.

Hekur Jeshil Rovus

Çmimi: 7,990 Lekë


Oferta: 3,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 2
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Hekurosni rrobat tuaja më shpejtë se zakonisht me ndihmën e hekurit Rovus i cili mund të përdoret me ose pa kabëll, në mënyre horizontale ose vertikale. Dizenjuar për të bërë më të lehtë punën tuaj, më të sigurtë dhe më efiçente. Fuqia: 2200 W, pllakë qeramike e cila nuk ngjit, funksion avulli dhe sprucimi, funksion vetë-pastrimi dhe fikje automatike.

Më shumë
Detajet e produktit

Hekurosni pa u shqetesuar për kabullin e korentit

Hekurosja do të kthehet në kënaqësi me hekurin rovus pa kabull i cili është shumë praktik në përdorim dhe me një fuqi prej 2200 W për të hekurosur dhe drejtuar çdo rrudhë në rrobat tuaja.

Hekuri Rovus mund të:

  • përdoret me ose pa kabëll
  • 2 menyra për nxjerrjen e avullit të vazhdueshëm
  • Avull i fuqishëm dhe funksion për sperkatje
  • Përdoret në mënyrë horizontale ose në mënyrë të zakonshme mbi tavolinën e hekurit

Përjetoni një ekspriencë ndryshe, hekur pa kabëll

Hekuri Rovus është shumë praktik në përdorim - ju mund ta përdorni me ose pa kabull. Për ta kaluar në hekur të zakonshëm me avull thjeshtë vendoseni mbi bazën e korendit dhe mund ta përdorni si një hekur të zakonshëm.

Pllakë qeramike

Hekuri Rovus është me pllakë qeramike e cila nuk ngjit dhe shumë preçize për të bërë më të lehtë punën tuaj gjatë hekurosjes dhe për të hekurosur me kujdes edhe materiale delikate.

Lehtësi në hekursoje

Për më tepër, hekuri është i përsosur për çdo material dhe ofron kontroll të ndryshueshëm të avullit, duke përfshirë avull të vazhdueshëm dhe shpërthime të fuqishme të avullit, avullit të thatë dhe funksionin e spërkatjes, si dhe avull vertikal për heqjen efektive të rrudhave të rrobave të varura. Zgjidhni fuqinë e duhur të avullit në varësi të materialit qe po hekurosni thjeshtë duke shtypur vetem një buton.

Përveç kësaj, ajo gjithashtu ka edhe disa avantazhe të tjera si:

  • sistem anti-calc i cili largon papastërtitë nga uji i çezmës dhe parandalon krijimin e grimcave të vogla që mund ta bllokojnë atë
  • sistem që nuk pikon mbron rrobat nga pikimi i ujit
  • sistem vetëpastrimi
  • fikje automatike pas 8 minutash.

Për më shumë siguri

Për më shumë siguri, hekuri i rrobave Rovus ka një avantazh shumë të mirë, dhe ju nuk do t'ju duhet të shqetësoheni asnjeherë pasi është me fikje automatike. Harrojeni atë ndjesine që pasi keni dalë nga shtëpia dhe jeni në mëdyshje nëse e keni hequr apo jo hekurin nga priza, Rovus mendon për ju.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star