Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

X-Bike Gymbit Focus S1

Photo
Video
-40%

GymBit X-Bike Focus S1 është një biçikletë magnetike super e qetë, kompakte dhe nuk zë hapësirë. Duke përdorur teknologjinë e përparuar magnetike është ideale për të gjithë, pavarësisht nga niveli i aftësisë. Kompjuteri jep një reagim shumë të dukshëm për shumë kritere, të tilla si distanca, koha, shpejtësia, pulsi i duarve, kaloritë e djegura. 8 nivele të rezistencës magnetike. E palosshme dhe e lehtë për tu ruajtur.

X-Bike Gymbit Focus S1

Çmimi: 24,990 Lekë


Oferta: 14,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  9-16 ditë pune.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

GymBit X-Bike Focus S1 është një biçikletë magnetike super e qetë, kompakte dhe nuk zë hapësirë. Duke përdorur teknologjinë e përparuar magnetike është ideale për të gjithë, pavarësisht nga niveli i aftësisë. Kompjuteri jep një reagim shumë të dukshëm për shumë kritere, të tilla si distanca, koha, shpejtësia, pulsi i duarve, kaloritë e djegura. 8 nivele të rezistencës magnetike. E palosshme dhe e lehtë për tu ruajtur.

Më shumë
Detajet e produktit
GymBit X-Bike Focus S1 është një biçikletë magnetike super e qetë, kompakte dhe nuk zë hapësirë. Duke përdorur teknologjinë e përparuar magnetike është ideale për të gjithë, pavarësisht nga niveli i aftësisë. Kompjuteri jep një reagim shumë të dukshëm për shumë kritere, të tilla si distanca, koha, shpejtësia, pulsi i duarve, kaloritë e djegura. 8 nivele të rezistencës magnetike. E palosshme dhe e lehtë për tu ruajtur.
Të dhëna teknike
Disku rrotullues 2.5 kg
Funksione Shtesë Built-in hand pulse
Pesha 17,8kg
Pesha maksimale e përdoruesit 100 kg
Përmasat 78 x 41 x 116 cm; 35 x 42 x 138 cm (folded)
Rezistenca 8 levels
Sistemi i frenimit Magnetik
Trego Funksionet Distanca, Kaloritë, Koha, Shpejtësia, Skanimi

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë