Nuk keni produkte në shportë

Provo

Glob me drita shumëngjyrëshe Startastic Max

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-93%

Krijoni momente magjike dhe një atmosferë festash në çdo kohë në shtëpinë tuaj! Startastix Max do të sjellë atmosferen e festave brenda dhe jashtë shtëpisë tuaj falë dritave shumëngjyrëshe. Perfekte për festa, evente sportive, dasma, ditëlindje dhe për çdo event tjetër gjatë gjithë vitit.

 • 120 pamje të ndryshme dritash
 • Kombinim 4 ngjyrash
 • Komandohet dhe me pult
 • Mbulon deri në 130m2
Glob me drita shumëngjyrëshe Startastic Max

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 500 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Krijoni momente magjike dhe një atmosferë festash në çdo kohë në shtëpinë tuaj! Startastix Max do të sjellë atmosferen e festave brenda dhe jashtë shtëpisë tuaj falë dritave shumëngjyrëshe. Perfekte për festa, evente sportive, dasma, ditëlindje dhe për çdo event tjetër gjatë gjithë vitit.

 • 120 pamje të ndryshme dritash
 • Kombinim 4 ngjyrash
 • Komandohet dhe me pult
 • Mbulon deri në 130m2
Më shumë
Detajet e produktit

Ndriçoni ambjentin brënda & jashtë me boksin fantastik shumëngjyrësh 3D

Dëshironi të krijoni një atmosferë të bukur festash me drita shumëngjyrëshe? Lërini mënjane vargjet e gjata me drita dhe përdorni boksin shumëngjyresh Startastic Max, fantastik për ambjente të jashtme & të brendshme i cili do të kthejë shtëpinë tuaj në një vënd të magjishëm.

Me drita LED të bardha, të kuqe, jeshile dhe blu, 2 mënyra levizje dhe 6 efekte të ndryshme të cilat do të krijonë më shumë se 120 pamje të ndryshme dritash.

Startastic Max është shumë i pëlqyer nga fëmijet dhe të rriturit dhe i jep një pamje krejtësisht tjetër çdo feste. Dhe jemi të sigurtë që edhe ju do ta pëlqeni gjithashtu!

Drita të fuqishme LED që ndriçojnë të gjithë shtëpinë

Sekreti i Startastic Max është në dritat e fuqishme LED dhe globit i cili rrotullohet për të krijuar një pamje fantastike në çdo dhomë.

Thjeshtë vendoseni në oborr ose në ballkon, drejtojeni nga muri dhe ndizeni me pultin e kontrollit.

Distanca është 15 metra kështu ju mund ta ndryshoni ngjyrën edhe nëse jeni ulur në divan dhe po shikoni TV. Ju do të keni shtëpinë më të bukur në lagje!

Drita LED në 4 kombinime ngjyrash dhe 6 efekte të cilat krijojnë më shumë se 120 pamje të ndryshme!

Startastic Max do të ndriçojë dhomën tuaj me drita shumëngjyrëshe – ju mund të zgjidhni të kuqe, jeshile, blu ose të bardhë ose një kombinim të këtyre ngjyrave.

 • E kuqe

 • Jeshile

 • Blu

 • E bardhë

Drita LED në 4 kombinime ngjyrash dhe 6 efekte të cilat krijojnë më shumë se 120 pamje të ndryshme!

Startastic Max do të ndriçojë dhomën tuaj me drita shumëngjyrëshe – ju mund të zgjidhni të kuqe, jeshile, blu ose të bardhë ose një kombinim të këtyre ngjyrave.

 • Beni ditëlindjen e femijes tuaj të paharrueshme

 • Shtojini ngjyrat festës tuaj

E provuar që mund të punojë në çdo lloj moti

Startastic Max do të punoj edhe në shi dhe madje edhe në temperatura nën 0°C. Ajo harxhon pak energji. Mbulon një sipërfaqe deri në 130 m2 nga një distance 6 metër.

Ajo gjithashtu ka edhe tregues kohe, i cili do të fiket automatikisht pas 8 orësh pune.

Informacione Shtesë

Informacione Teknike:

 • paisja bazë
 • pulti kontrollit
 • trupi mbajtës
 • adaptor

Më shumë:

 • 122 drita të ndryshme
 • Drita LED me 4 ngjyra (e bardhë, e kuqe, jeshile dhe blu) dhe shumë kombinime të tjera ngjyrash
 • Statike ose me lëvizje
 • 6 efekte dritash (twinkle, shimmer, dazzle, steady ray, vibrant, mixed light show)
 • Mbulon deri në 130m2
 • Mund të përdoret gjithë vitin
 • Instalim i thjeshtë dhe i shpejtë
 • Konsum i ulët i energjisë
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Bateri 2x AAA (nuk përfshihen)

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia