Nuk keni produkte në shportë

Provo

Gërshërë inoksi 15 cm Top Shop Tinita

Photo
Video
-50%

Kuzhina nuk është e kompletuar pa një palë gërshërë për të gjitha qëllimet. Ideale për një numër prerjesh nga krasitja e bimëve, lulet e freskëta dhe pret hollë frutat e thata. 

Gërshërë inoksi 15 cm Top Shop Tinita

Çmimi: 1,198 Lekë


Oferta: 599 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  8-9 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Kuzhina nuk është e kompletuar pa një palë gërshërë për të gjitha qëllimet. Ideale për një numër prerjesh nga krasitja e bimëve, lulet e freskëta dhe pret hollë frutat e thata. 

Më shumë
Detajet e produktit

Gërshërët  do ta plotësojnë më tepër setin e aksesorëve në kuzhinën tuaj. Ideale për të gjitha përdorimet që ju do të dëshironi nga krasitja e bimëve deri tek preja e frutave. Gërshërët janë rezistente ndaj ndryshkut dhe qëndrojnë të mprehta për shumë vite.

  • Gërshërë inoksi
  • Gërshërë ideale për kuzhinën tuaj
  • Gërshërë gjithëpërdorimshe

TINITA SCISSORS          

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star