Nuk keni produkte në shportë

Provo

Furçë Larëse Rovus

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Furça larëse Rovus është zgjedhja perfekte për pastrimin dhe mirëmbajtjen e shtëpisë, larjen e makinës, vaditjen e baçes. Shumë e thjeshtë në përdorim dhe shumë efikase në pastrim. Ju do të kurseni kohë dhe para.

Furçë Larëse Rovus

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 798 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Furça larëse Rovus është zgjedhja perfekte për pastrimin dhe mirëmbajtjen e shtëpisë, larjen e makinës, vaditjen e baçes. Shumë e thjeshtë në përdorim dhe shumë efikase në pastrim. Ju do të kurseni kohë dhe para.

Më shumë
Detajet e produktit

Hapësirat e jashtme janë bërë pjesë e rëndësishme e shtëpive tona. Por kujdesi për këto hapësira mund të jetë një sfidë e vërtetë. Furça larëse Rovus është zgjedhja perfekte për pastrimin dhe mirëmbajtjen e shtëpisë, lëndinës ose kopshtit. Nuk ka rëndësi nëse është baltë, njollë uji, dëm i diellit, myk ose humus, kjo Furçë larëse Rovus hedh poshtë çdo metodë tjetër pastrimi. 

Pastron shpejt muret e jashtëm, llaçin, çimentot, gurët dekorativë, pllakat, mermerin, tullat, asfaltin, betonin, dritaret madje dhe automjetet! Me opsionet e ndryshme të spërkatjes kjo fshesë paraqet kuptimin e vërtetë të pastrimit të jashtëm të gjithëanshëm.

Furcja e fortë duke u kombinimuar me ujin jep rezultate optimale të pastrimit ndërsa koka kruajtëse largon ujin e tepërt nga dritaret dhe makinat për të minimizuar kohën e tharjes.

Shkopi i lëvizshëm do t'ju ndihmojë me zonat e larta që të mos ju duhet të ngjiteni në shkallë apo të përkuleni në gjunjë.

Furça Larëse Rovus është e pajisur me butonin on/off për kontrollin e rrjedhjes në dorezë që do të pëngojë humbjen e ujit dhe ndrydhjen e tubit. 

Kurseni kohë dhe para, paisjet e shtrenjta të pastrimit, fshirëset, leckat dhe kovat që përdorni për pastrim kushtojnë më shumë, për të mos përmëndur përdorimin e detergjentëve, që jo vetëm kushtojnë, por kanë dhe dëme në lëkurë duke shkaktuar alergji.

 Ju mund të arrini rezultatet më të mira pa lodhje dhe vetëm me fuqinë e ujit.

ROVUS BROOM JET

Informacione Shtesë

 Multifunksionale 3-në-1:

 • 3 funksione: mund të përdoret si një larëse, kruajtëse, ose si një furçë e zakonshme, të gjitha në një.
 • Kruajtësja e gomës është e madhe dhe përdoret për të larguar ujin, për pastrimin e dritareve dhe automjeteve.
 • Fuqia larëse ju ndihmon të fshini, të pastroni dhe të largoni mbeturinat dhe papastërtitë.
 • Ideale për oborrin, sipërfaqet e drurit, dyshemen e garazhdeve dhe më shumë.

 

Shkop me gjatësi të rregullueshme:

 • Shkopi me gjatësi të rregullueshme, është krijuar për komoditetin tuaj duke ju dhënë mundësinë të rregulloni fshesën në madhësinë që dëshironi.
 • Rregullimi i madhësisë varet nga funksioni i përdorimit.

 

2 koka të ndryshme për spërkatje:

 • 2 kokat e ndryshme ju japin mundësinë të rregulloni dhe të zgjidhni objektivin e dëshiruar të spërkatjes.

 

Kontrolli i rrjedhjes së ujit: Sistem i veçantë që ju lejon të kontrolloni rrjedhjen e ujit

Përdorues Miqësor: Lidhet lehtësisht me zorrat standarte të kopshteve.

Së fundmi ju jeni në gjëndje të pastroni dhe të lani në të njëjtën kohë shumë lehtë duke larguar çdo papastërti pa fërkim dhe pa bezdi. Thjeshtë lidhni furçen me një zorre uji.

Për të shtuar presionin ju mund të hiqni furçen dhe të vendosni një nga kokat për spërkatje dhe do të kthehet nga një Furçë Larëse Rovus në një “larëse me presion të menjëhershëm. 2 kokat e ndryshme ofrojnë një shumëllojshmëri përdorimesh.

 • Spërkatja Reaktive ofron spërkatje të fuqishme, për pastrimin e vendeve të ngushta apo rrotave, gomave, stukos së jashtme dhe më shumë.
 • Spërkatja me Ventilator është e përkryer për ujitjen e luleve ose shplarjen e makinës pas larjes së plotë.

Furça larëse Rovus ka një sistem të veçantë që ju lejon të kontrolloni rrjedhjen e ujit. Për të hapur ose mbyllur rrjedhjen thjesht përshtatni drejtimin. Nëse do dëshironi të ndryshoni spërkatjen e ujit nga spërkatja reaktive në ventilator, thjeshtëhiqni grykën egzistuese dhe vendosni grykën që dëshironi.

Furçja larëse Rovus ka shkopin me lartësi 1.4 m, kështu pastrimi në vëndet e larta nuk do të jetë më problem. Duke qënë e kombinuar me kokë kruajtëse tani ju mund ti lani dritaret më thjeshtë dhe me efikasitet pasi sdo të mbeten më vija prapa dhe do të jenë të thara.

 

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star