Nuk keni produkte në shportë

Provo

Fshesë thithëse 3 në 1 Rovus

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-67%

Rovus UVacuum 3 në 1 ofron një kombinim të fuqishëm të dritës ultra violetë dhe fshesës thithëse. Llamba UV- lëshon dritë ultravjollcë dhe largon mbeturinat e dukshme, pluhurin, viruset dhe bakteret duke bërë të mundur një pastrim të thellë dhe sterilizimin e sipërfaqeve të ndryshme si jastëkëve, tapicerisë, qilimit dhe shtratit. Fshesa thithëse ofron një performancë të përgjithshme të pastrimit të shtëpisë - pa bezdisjen e një kordoni.

Fshesë thithëse 3 në 1 Rovus

Çmimi: 14,990 Lekë


Oferta: 5,007 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Rovus UVacuum 3 në 1 ofron një kombinim të fuqishëm të dritës ultra violetë dhe fshesës thithëse. Llamba UV- lëshon dritë ultravjollcë dhe largon mbeturinat e dukshme, pluhurin, viruset dhe bakteret duke bërë të mundur një pastrim të thellë dhe sterilizimin e sipërfaqeve të ndryshme si jastëkëve, tapicerisë, qilimit dhe shtratit. Fshesa thithëse ofron një performancë të përgjithshme të pastrimit të shtëpisë - pa bezdisjen e një kordoni.

Më shumë
Detajet e produktit

Rovus UVacuum 3 në 1 nuk është një fshesë thithëse e zakonshme por me karakteristikat e fshesës së gjeneratës së re.

Rovus UVacuum 3 në 1 ofron një kombinim të fuqishëm të dritës ultra violetë dhe fshesës thithëse. Llamba UV- lëshon dritë ultravjollcë dhe largon mbeturinat e dukshme, pluhurin, viruset dhe bakteret duke bërë të mundur një pastrim të thellë dhe sterilizimin e sipërfaqeve të ndryshme si jastëkëve, tapicerisë, qilimit dhe shtratit. Fshesa thithëse ofron një performancë të përgjithshme të pastrimit të shtëpisë - pa bezdisjen e një kordoni. 

Rovus UVacuum 3 në 1 është e paisur me filtër HEPA duke bërë të mundur pastrimin e ajrit brënda në dhomë. Kjo fshesë thithëse bën akoma më shumë sesa thjeshtë thithjen e papastërtive nga qilimi apo dyshemeja juaj - ajo ju ofron një ambient të pastër pa pluhura dhe kundër alergjive.

Karakteristikat:

 • Furçat e gjithëanëshme dhe efektive: furça me dritë UV dhe furçat e rregullta pluhurthithëse
 • Dizanj unik
 • Shkop për furçen e fshesës thithëse
 • Njësia mbajtëse e dorës për furçen e fshesës thithëse 
 • Njësia mbajtëse e dorës të dritës UV
 • Shkop i lëvizshëm për gjatësi të rregullueshme
 • Njësia kryesore e vakumit me filtër HEPA dhe e lehtë për të zbrazur kupën e pluhurit
 • Bateri e rikarikueshme sëbashku me karikuesin

Rovus UVacuum 3 në 1 paraqet një teknologji të re pastrimi. Ky produkt ofron 2 mënyra pastrimi duke mundësuar një pastrim të thellë dhe duke ju siguruar që shtëpia juaj të jetë pa njolla.

Rovus UVacuum 3 në 1 përbëhet nga 2 furça:

Furçë me dritë UV: përmban një dritë UV me fuqi thithëse që zhdukur merimangat, bakteret e shtratit, ndërsa prodhojnë dridhjet e krijuara nga rotatros në furçë. Kombinimi i pluhurave dhe dritës UV ofron një performancë të lartë në aspektin e luftës kunder baktereve, merimangave dhe organizmave të tjera të dëmshme.

Viruset e shtratit dhe merimangat janë krijesa mikroskopike që jetojnë në pluhurat e shtëpisë tuaj. Viruset e shtratit mund të jetojnë për 6 -12 muaj dhe lëshojnë vezë çdo 2 -3 ditë. Nëse nuk trajtohen numri i viruseve të shtratit mund të rritet në mënyrë eksponenciale, duke shkaktuar edhe ndenjë infektim. Rovus UVacuum 3 në 1 ndihmon për të eleminuar viruset dhe merimangat, duke e bërë shtëpinë tuaj një mjedis të sigurt dhe të pastër.

Fshesa thithëse e pluhurave: karakteristik e saj janë rrotat e dyfishta të pasme, është ideale për pastrimin e dy sipërfaqeve të vështira dyshemeve dhe qilimave. Kjo ju jep mundësinë e përdorimit të këtij produkti si një fshesë klasike, sidomos kur ju nevojitet një zgjidhje efektive dhe të thjeshtë pastrimi. Gjithashtu në set përfshihet dhe shkopi i cili ju jep mundësinë të zgjidhni gjatësinë e dëshiruar në varësi të objektit që do të pastroni.

Përveç furcave të gjithëanëshme, vakumi ofron sistemin e filtrimit HEPA që është kritik në parandalimin e përhapjes së organizmave bakteriale ajrore virale dhe infektuese. Filtri HEPA eleminon grimcat e imta (si polen dhe grimcat e pluhurit) të cilat mund të shkaktojnë alergji të ndryshme ose sëmundje.

ROVUS UVACUUM 3IN1

Informacione Shtesë

Shumë funksionale

 • Furça shumë funksionale: 2 koka, njëra pluhurthithëse dhe tjera bën pastrimin e thellë me fuqinë e dritës UV – për higjenizimin apo pastrimin e rregullt, të gjitha në një produkt. Kurseni para, kohë dhe hapësirë.
 • Dizanji unik i fshesës thithëse 3 në 1
 • Mbahet kollaj në dorë
 • Fshesë me korent e shpejtë
 • Higjenizimi me furçen UV
 • Shkopi - Fshesë thithëse me shkop me gjatësi të rregullueshme – i përsosur për zgjedhjen e gjatësisë së nevojshme në bazë të pastrimin që do të bëhet – shtrirje e gjatë, e mesme dhe e shkurtër.
 • Pa kordon – për manovrim të lehtë dhe përdorim të thjeshtë, për të arritur zona të ngushta dhe të vështira.
 • E lehtë në përdorim – e lehtë dhe ofron shkathtësi maksimale në aspektin e përdorimit, e thjeshtë, pa kordon dhe ofron performancë të mirë
 • Përformancë e mirë – fuqi për të luftuar bakteret me një teknologji të re UV
 • Filtrimi shtesë HEPA - kap bakteret dhe largon ajrin e papastër
 • E lehtë për tu pastruar (kupa e pluhurit) – kupa e pluhurit është e lehtë për tu hapur dhe për të hequr mbeturinat e mbledhura
 • Rekomandohet për çdo ambient
 • Perfekte për pastrimin e thellë të tapicerive, qilimave, jastëkëve, dyshekëve etj
 • Për personat që vuajnë nga alergjitë
 • Ata që dëshirojnë një ambjent sa më të pastër, pa baktere dhe viruse

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star