Nuk keni produkte në shportë

Provo

Fshesë dore thithëse Rovus Bluepower

Photo
Video
-50%

Portative, e lehtë në peshë dhe pa kabëll, fshesë dore thithëse me të cilen mund të pastroni shtëpinë apo makinën tuaj.

 • filtër HEPA
 • e lehtë për tu përdorur
 • portative
 • deri në 20 minuta kohë pune
 • e lehtë në peshë
Fshesë dore thithëse Rovus Bluepower

Çmimi: 7,980 Lekë


Oferta: 3,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Portative, e lehtë në peshë dhe pa kabëll, fshesë dore thithëse me të cilen mund të pastroni shtëpinë apo makinën tuaj.

 • filtër HEPA
 • e lehtë për tu përdorur
 • portative
 • deri në 20 minuta kohë pune
 • e lehtë në peshë
Më shumë
Detajet e produktit

Më pak rrëmujë, zgjidhje e shpejtë

Mundoheni të rregulloni rrëmujën e krijuar apo mbledhjen e papastërtive të vogla në shtëpi apo makinë, por nuk keni kohë të nxirrni fshesën e madhe për të pastruar? Mos u shqetësoni, fshesa e dorës Rovus BluePower është këtu për t'ju shpëtuar ditën. Ju mund të përdorni atë deri në 20 minuta pa ndërprerje dhe mbi të gjitha pa kabëll për të pastruar dhe mbledhur të gjitha papastërtitë.

Higjenike dhe ideale për personat alergjik

Nuk dëshironi të bëni duart pis, pa problem. Thjeshtë shtypja e një butoni është e mjaftueshme për të boshatisur koshin e mbeturinave, e ndërkohë koshi dhe filteri mund të lahen lehtësisht për më shumë higjenë. Filter shtesë HEPA i cili kap të gjitha grimcat duke e bërë këtë fshesë thithëse ideale dhe shumë të përdorshme edhe nga përsonat alergjik.

Informacione Shtesë

Informacione Teknike:

 • koha e karikimit: 12-15 orë
 • koha e punës: 20 minuta
 • kapaciteti i koshit te mbeturinave: 0,8L
 • filter HEPA i cili lahet
 • fuqia: 230V/50Hz
 • bateri: 12V Ni-Mh, 1800mAh
 • Thithja: >= 6W
 • Fuqia: 65W
 • Përmasa: 49x17x16 cm
 • Pesha: 2 kg

Mirëmbajtja: mbajni larg objektet e mprehta, nderroni filrin kur eshte e nevojshme

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia