Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Fshesë Storm Vac Rovus

Photo
Video
-50%

Fshesa Rovus Storm Vac është dizejnuar për pastrim të shpejtë dhe praktik të shtëpisë tuaj. Ju mund të ndryshoni opsionet e pastrimit me një klikim të thjeshtë. Pajisja është kombinimi ideal i dy fshesave: fshesës klasike thithëse dhe fshesës së dorës. Motori i fuqishëm pastron çdo lloj papastërtie në çdo sipërfaqe: dysheme, mobilje, skaje të ngushta, perde etj.

Fshesë Storm Vac Rovus

Çmimi: 10,990 Lekë


Oferta: 5,490 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 4
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Fshesa Rovus Storm Vac është dizejnuar për pastrim të shpejtë dhe praktik të shtëpisë tuaj. Ju mund të ndryshoni opsionet e pastrimit me një klikim të thjeshtë. Pajisja është kombinimi ideal i dy fshesave: fshesës klasike thithëse dhe fshesës së dorës. Motori i fuqishëm pastron çdo lloj papastërtie në çdo sipërfaqe: dysheme, mobilje, skaje të ngushta, perde etj.

Më shumë
Detajet e produktit

Kombinimi perfekt i dy fshesave në një të vetme: fshesë thithëse dhe fshesë dore

Cilado qofshin nevojat tuaja të pastrimit, nga qilimat dhe dyshemet me drurë, pllakat ose tavanet me pluhur, Rovus Storm Vac mund t'i sfidoj të gjitha.

E lehtë në peshë dhe lehtesisht e manovrueshëm siguron përfitim të plotë dhe gjithë komoditetin e fshesave klasike, ndërsa motori efikas ofron thithje mjaft të fuqishme për të trajtuar çdo lloj rrëmuje. Harrojeni fshesën tuaj të rëndë, të ngathët dhe të pistë! Me Rovus Storm Vac ju mund të thjeshtoni jetën tuaj dhe lehtësoni përpjekjet që ju duhen për të pastruar shtëpinë tuaj!
Fuqia 600 Watt

Rovus Storm Vac

Kalim i lehtë - nga fshesa thithese në fshesë dore

Me fshesën thithëse Rovus Storm Vac, ju lehtë mund të kujdeseni për të gjitha nevojat tuaja të pastrimit në çdo cep të shtëpisë tuaj. Në pozicionin e saj të paracaktuar, është një fshesë e drejtë me fuqi të besueshme dhe të fortë thithje. Për shkak të dizajnit të tij manovrues, ju lehtësish mund të pastroni thërrimet nën tavolinën e kuzhinës, ambientet e banjos ose grimcat e pluhurit nën divan.

Me një klikim të thjeshtë, ju mund të lëshoni dorezën e gjatë dhe Storm Vac shpejt shndërrohet në një fshesë të gjithanshme të dorës. Me të, ju mund të pastroni atë rrëmujën e pa arritshme, raftet tuaja të librave ose të pastroni cepet e kolltukut tuaj të preferuar.

 • Rovus Storm Vac

  Pozicioni i rregullt i drejtë me rrota në pjesën e poshtme ju lejon të merrni me lehtësi papastërtitë e përditshme në pothuajse çdo sipërfaqe.

 • Rovus Storm Vac

  Fshesa e dorës, e projektuar për pastrimin e mobiljeve dhe perdeve, kolltukëve, ambjetit ku rrinë kafshët shtëpiake, makinave dhe shumë sipërfaqe tjera.

Filteri HEPA për ambient të shëndetshëm në shtëpinë tuaj

Rovus Storm Vac gjithashtu përmban dizajnin pa qese dhe filtrin HEPA që lahet dhe depozitën e pluhurit. Ajo në mënyrë efektive filtron dhe ndihmon në grumbullimin e grimcave të vogla që shkaktojnë alergji mikroskopike të tilla si marimangat e pluhurit ose qimet e kafshëve shtëpiake. Kjo i pengon ato të dalin përsëri në ajër duke krijuar kështu mjedis të shëndetshëm të jetesës për të gjithë familjen tuaj.

Përveç kësaj, dizajni pa qese do t'ju kursej para në afat të gjatë, pasi ju nuk do të keni më nevojë të blini qese sepse me filtrin HEPA mund ta pastroni lehtësisht me ujë.

Rovus Storm Vac

Zgjidhje e plotë për pastrimin e shtëpisë tuaj

Përveç filtrit HEPA dhe ndryshimit të shpejtë të pozicioneve, Rovus Storm Vac vjen me disa përfitime shtesë, që do të bëjë pastrimin tuaj të përditshme detyrë të thjeshtë dhe të rehatshme:

 • Rovus Storm Vac

  E lehtë në peshë për ta transportuar fshesën nëpër shtëpi, ose kudo që dëshironi të pastroni.

 • Rovus Storm Vac

  Lehtësi në zbrazjen e depozitës së pluhurit pa qese - është zgjidhje e përshtatshme dhe kursim i parave.

 • Rovus Storm Vac

  Montim dhe ç'montim i lehtë ofron lehtësi në pastrimin e çdo sipërfaqeje.

 • Rovus Storm Vac

  Kordoni i gjatë i korentit 5 Metra për një rreze të madhe pastrimi, kështu nuk ju duhet të ndryshoni prizat shumë shpesh.

Informacione Shtesë

Seti përfshin:

 • Pajisja bazë Rovus Storm Vac me filter HEPA
 • Furça e zakonshme
 • Shkopi i gjatë
 • Gypi thithës
 • Koka e vogël trekëndore
Rovus Storm Vac

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star