Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Fshesë Spray Mop Plus Rovus

Photo
Video

Rovus Spray Mop Plus - një ndër produktet më të shitura me mbi 2 milion copë, vjen i përmirësuar. Me të gjitha funksionalitetet e modelit ekzistues, ofron edhe më shumë pastruesin e integruar për të trajtuar me lehtësi edhe njollat e thara më kokëfortë. I përshtatshëm për sipërfaqe të njomë & të thatë, duke përfshirë çdo lloj dyshemeje. Thjesht spërkatni dhe pastroni sipërfaqet!

Fshesë Spray Mop Plus Rovus
2,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 3
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Rovus Spray Mop Plus - një ndër produktet më të shitura me mbi 2 milion copë, vjen i përmirësuar. Me të gjitha funksionalitetet e modelit ekzistues, ofron edhe më shumë pastruesin e integruar për të trajtuar me lehtësi edhe njollat e thara më kokëfortë. I përshtatshëm për sipërfaqe të njomë & të thatë, duke përfshirë çdo lloj dyshemeje. Thjesht spërkatni dhe pastroni sipërfaqet!

Më shumë
Detajet e produktit

Fshesa më e shitur, tani vjen e përimirësuar

Koha për t’i thënë lamtumirë kovave të rëndë dhe pastrimit me duar dhe të përkulur në gjunjë! Ju prezantojmë me Fshesen Rovus Spray Plus me një pastrues të integruar edhe për heqjen e njollave më të vështira - gjenerata tjetër e fshesave e dizajnuar për pastrim të qetë dhe të lehtë!

Më e mira nga të gjitha ... është e lehtë, e efektshme, efektive dhe e shpejtë! Edhe njollat e thata dhe më të ashpra tani nuk janë më problem - thjesht spruconi dhe pastroni, dhe ato do të veniten brënda pak sekondave!

Rovus Spray Mop Plus

Sekreti: peceta për fërkimin e njollave e integruar për rezultate premium

Ne të gjithë e dimë se sa kokëfortë mund të jenë disa njolla nëse nuk i pastrojmë menjëherë. Pavarësisht se sa shumë mundohemi t'i pastrojmë, ndonjëherë është e pamundur. Tani, thjesht mund të nxirrni pastruesin në një lëvizje, të hiqni njollën dhe ta fshini!

Me Rovus Spray Mop Plus mund të heqni te gjitha papastërtitë dhe baltën në hyrje, hiqni njollat e pikimeve në kuzhinë ose fshini njollat në banjë pa u perkulur dhe pa shume mundim!

Rovus Spray Mop Plus

Përdorni për të pastruar në mënyrë të sigurt dhe efektive të gjitha llojet e dyshemeve

Gryka e përmirësuar për nxjerrjen e ujit ofron shpërndarje optimale të ujit pa krijuar pellgje për të parandaluar dëmtimet e mundshme të sipërfaqeve të ndryshme. Kjo do të thotë që pastrimi me fshesën Rovus Spray Mop Plus është plotësisht i sigurt për çdo sipërfaqe, duke përfshirë:

 • Rovus Spray Mop Plus

  Sipërfaqe druri

 • Rovus Spray Mop Plus

  Linoleum

 • Rovus Spray Mop Plus

  Laminate

 • Rovus Spray Mop Plus

  Pllaka

Pecetë e ripërdorshme me mikrofibër pastron në mënyrë efektive të gjithë pluhurin

Fshesa Rovus Spray plus ju lejon të pastroni në mënyrë efektive me vetëm një kalim të lehtë. Me pecetën me mikrofibër dhe pecetën për fërkim, ofron 3 lloje pastrimi:

 • Pastrim në të njomë
 • Pastrim në të thatë
 • Me fërkim për heqjen e njollave

Nuk punon me energji elektrike dhe nevojitet vetëm një sasi e vogël uji ose ilaç. Peceta me mikrofibër mund të lahet, kështu që mund ta ripërdorni atë shumë herë!

Rovus Spray Mop Plus

E lehtë në peshë dhe shumë funksionale

Fshesa Rovus Spray Mop Plus është jashtëzakonisht e manovrueshme dhe e rrotullueshme 360° ju lejon të arrini në të gjitha zonat e vështira për tu pastruar në shtëpisë tuaj.

Për më tepër, boshti i lehtë dhe kompakt i aluminit ofron qëndrueshmëri dhe shtrirje të gjerë për përdorim të rehatshëm. Jo më me kova të rënda, lecka shtesë ose furça, tani mund të pastroni shtëpinë më thjesht dhe ti jepni më shumë shkëlqim!

Rovus Spray Mop Plus
Informacione Shtesë

Seti përfshin:

 • Fshesen Rovus Spray Mop Plus
 • 1x pecetë pastrimi
 • 1x peceta për fërkimin e njollave
Rovus Spray Mop Plus

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star