Nuk keni produkte në shportë

Provo

Fshesë Poseidon Thithëse & Me avull

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Pastroni më thjeshte me një fshesë të vetme çdo lloj sipërfaqe pa lecka, kova dhe furça. Me fshesën Rovus Poseidon e cila është edhe thithëse edhe me avull ju mund të pastroni dhe higjenizoni shtëpinë tuaj shpejt dhe thjeshtë. Me sistem filtrimi me 2 filta dhe një shumëllojshmëri funksionesh dhe aksesorësh pastrimi i shtëpisë tuaj do të jetë shumë më i thjeshtë se më parë.

Fshesë Poseidon Thithëse & Me avull

Çmimi: 34,990 Lekë


Oferta: 17,490 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Pastroni më thjeshte me një fshesë të vetme çdo lloj sipërfaqe pa lecka, kova dhe furça. Me fshesën Rovus Poseidon e cila është edhe thithëse edhe me avull ju mund të pastroni dhe higjenizoni shtëpinë tuaj shpejt dhe thjeshtë. Me sistem filtrimi me 2 filta dhe një shumëllojshmëri funksionesh dhe aksesorësh pastrimi i shtëpisë tuaj do të jetë shumë më i thjeshtë se më parë.

Më shumë
Detajet e produktit

Për rezultate fantastike në pastrim - fshesë thithëse dhe fshesë për pastrim me avull

Fshesë thithëse dhe larëse Rovus Poseidon një mënyre unike për pastrimin e shtëpisë tuaj, ku në të njëtën kohë ju do të pastroni dhe mblidhni papastërtitë dhe do të keni mundësi që po me të njëjtën fshesë edhe të higjenizoni ambjentin tuaj. Kurseni më shumë kohë me këtë fshesë fantastike.

Shumë e thjeshtë në përdorim, ju mund të zgjidhni një nga dy opsionet e saj:

 • Fshesë thithëse për pastrim dhe mbeldhjen e papastërtive,
 • Pastrim me avull dhe higjenizim.

Me këtë fshesë, ju mund të pastroni mbi çdo lloj sipërfaqe, dru, pllaka, parket, linoleum, mermer dhe granit.

Rovus Poseidon Steam&Vac

Fuqia natyrale e pastrimit për pastrim sa më efikas

Fshese Rovus Poseidon funksionon në bazë të avullit të pastër natyral, duke përdorur vetëm ujë dhe pa kimikate. Me fuqi 1100W, fuqi pastrimi dhe avulli në bazë të kërkesës tuaj, pra me dorezë të cilën mund ta shtypni sa herë të dëshironi, ajo ofron avull super të nxehtë që funksionon deri në 30 min, ku dhe kur ju nevojitet për performanca të përqendruara të pastrimit.

Falë fuqisë së avullit, ajo krijon në mënyrë efektive mjedis të sigurt higjenik, duke eleminuar papastërtitë dhe grimcat e pluhurit, dhe ndihmon për të eleminuar krijimin e mykyt, bakterieve dhe viruseve.

Rovus Poseidon Steam&Vac

Sistem i avancuar filtrimi, funksione dhe aksesorë për më shumë lehtësi në pastrim

Kur fshijmë me fshesë korendi për të pastruar pluhurat dhe papastërtitë, ne duam t'i mbajmë ato të mbylluar dhe të mos përhapen në ajër. Fshesa Rovus Poseidon Steam & Vac ka një hapërsirë të madhe e cila lejon që të thithe edhe grimcat të mëdha pluhurash ose papastërtish dhe për t'i parandaluar ato në mënyrë efektive nga kthimi në ajër, ai përmban dy sistem filtrimi - filtri HEPA H12 i cili bllokon pluhurin dhe mbeturinat e imëta dhe siguron ajrin e pastër të hyje përsëri në dhomë dhe filtrin e ujit të integruar për të hequr çdo papastërti.

Së bashku me sistemin efektiv të filtrimit, Rovus Poseidon Steam & Vac gjithashtu vjen me shumëllojshmëri të funksioneve dhe aksesorëve të tjerë që do ta bëjnë pastrimin tuaj të përditshëm një fllad:

 • Rovus Poseidon Steam&Vac

  Peceta me mikrofibër super thithëse, lahen në lavatriçe dhe të ripërdorshme.

 • Rovus Poseidon Steam&Vac

  E lehtë për tu hequr dhe praktike për të ndërruar pecetat thithëse.

 • Rovus Poseidon Steam&Vac

  Aksesorë për tapetin ju ndihmon të higjenizoni dhe rifreskoni tapetët.

 • Rovus Poseidon Steam&Vac

  Depozitë e veçantë për papstërtitë, e ndarë nga depozita e avullit.

Pastrimi i depozitës është shumë i thjeshtë

Askush nga ne nuk dëshiron që të behët pis nga pluhuri dhe papastërtitë e mbledhura në depozitën e fshesës, kjo fshesë ka një depozitë praktike me buton kështu duart tuaja nuk do të bëhen pis.

Thjesht hiqeni depozitën nga fshesa bazë, hapeni dhe zbrazeni direkt në plehra. Tani nuk do të keni kurrë më nevojë për të terhequr me dorë papastërtitë, pluhurat dhe qimet e flokëve.

Rovus Poseidon Steam&Vac

Paketimi përfshin:

 • Fshesë Rovus Poseidon Steam&Vac
 • Kokën për pastrim e cila mund të hiqet
 • Pecetë për pastrim
 • Aksesorin për pastrimin e tapetëve
Rovus Poseidon Steam&Vac

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia