Nuk keni produkte në shportë

Provo

Fshesë për pastrim dhe larje Rovus

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-86%

Fshesë Spray Mop & Sweeper një kombinim i 3 mënyrave të pastrimin në një produkt të vetëm. Mund të përdoret si fshesë për mbledhjen e papastërtive, për pastrim në të thatë dhe si fshesë larëse. Perfekte për mbledhjen e papastërtive, shpejt dhe thjeshtë. Pa korend dhe pa bateri ju mund të pastroni pothuajse çdo lloj sipërfaqe: pllaka, parket ose dru.

Fshesë për pastrim dhe larje Rovus

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 1,000 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Fshesë Spray Mop & Sweeper një kombinim i 3 mënyrave të pastrimin në një produkt të vetëm. Mund të përdoret si fshesë për mbledhjen e papastërtive, për pastrim në të thatë dhe si fshesë larëse. Perfekte për mbledhjen e papastërtive, shpejt dhe thjeshtë. Pa korend dhe pa bateri ju mund të pastroni pothuajse çdo lloj sipërfaqe: pllaka, parket ose dru.

Më shumë
Detajet e produktit

Pastroni shtëpinë thjeshtë dhe shpejt

Me fshesen Rovus ju mund të pastroni dhe lani shtëpinë, një pajisje shumëfunksionale dhe inovative, për një shtëpi të pastër me shpejt dhe me thjeshtë se më parë. Sekreti qëndron në dizjanin e saj i cili është unik dhe ju lejon të ndërroni kokat, pra 3 funksione të ndryshme në një produkt të vetëm:

 • Për të mbledhur papastërtitë
 • Fshese me sprucim për pastrim në të njomë
 • Fshesë për pastrim në të thatë

Ju do të rrisni efiçensën në pastrim dhe mund ta përdorni për ti dhënë më shumë shkëlqim çdo sipërfaqe duke përfshire, laminat, pllaka ose dru.

Rovus Spray Mop & Sweeper

Përdoreni si fshesë për mbledhjen e papastërtive

Me fshesën Rovus Spray Mop & Sweeper ju nuk keni pse të shqetësoheni dhe nuk do të bezdisesni nga kordonat. Thjeshtë afroni fshesën dhe filloni të mblidhni papastërtitë siç mund të jenë thërrimet e bukës, kokoshkat, cerealet apo qimet e kafshëve shtëpiake.

Fshesa do të mbledhë lehtësisht papastërtitë, pasi është super e manovrueshme dhe është e ulet duke e bërë shumë praktike edhe për mbledhjen e papastertive nën divan apo pajisjet e tjera të shtëpisë. Ka depozitën e integruar të papastërtive e cila është praktike për tu pastruar dhe nuk ju merr shumë kohë.

Rovus Spray Mop & Sweeper

Përdorni fshesën me copën me mikrofibër për të pastruar me ujë

Pasi të keni përfudunduar pastrimin dhe mbledhjen e papastërtive, thjeshtë vendosni kokën tjetër me copën me mikrofibër për të pastruar në të thatë ose në të njomë sipërfaqe të ndryshme të shtëpisë tuaj.

Fshesa me sprucim është perfekte pasi nuk do të krijojë shumë lagështi por do të sprucoj sasinë e nevojshme të ujit për pastrim e dyshemesë pa e dëmtuar atë. Koka rrotullohet në 180° për të bërë të mundur pastrim edhe në sipërfaqe të vështira për tu arrirë. Tani ju mund të pastroni dyshemenë tuaj në mënyre perfekte, pa u munduar dhe pa pasur nevojë të uleni apo përkuleni, dhe sigurisht pa pasur nevojë për kova me ujë!

 • Rovus Spray Mop & Sweeper

  Përdoreni si një fshesë të zakonshme për pastrim në sipërfaqe jo të lagura

 • Rovus Spray Mop & Sweeper

  Ose mund të vendosni depozitën e ujit për të pastruar me ujë.

Pecetë thithëse me mikrofibër

Peceta me mikrofibër mund të lahet në lavatriçe për më shumë lehtësi dhe higjene. Përthith lagështinë dhe ndihmon në pastrimin e sipërfaqeve të ndryshme shpejt dhe thjeshtë.

Dhe pasi të përfundoni pastrimin, thjeshtë hiqni peceten me mikrofiber dhe mund ta lani në lavatriçe!

Rovus Spray Mop & Sweeper

Kompakte, e lehtë në peshë dhe dizjan i thjeshtë

Shumica e fshesave janë elektrike, të zhurmshme dhe kanë nevojë për karikim. Fshesa Rovus Spray Mop & Sweeper nuk ka nevojë për energji apo bateri. Është praktike dhe nuk ka kabuj. Punon me fuqinë e dorës dhe mund të përdoret me ujë ose pa ujë. Shumë praktike dhe e lehtë në përdorim:

 • Rovus Spray Mop & Sweeper

  Koshi i papastertive pastrohet thjesht me një prekje

 • Rovus Spray Mop & Sweeper

  Me një furçe të vogël mund të pastroni dhe hiqni qimet e mbledhura.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia