Nuk keni produkte në shportë

Provo

Fshesë + Hekur 19në1 Rovus

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Pastroni shtëpinë tuaj në mënyrë efikase me 1 paisje e cila mund të bëjë pothuajse të gjithë pastrimin nga kuzhina në tualet pa kimikate! Duhet të dini se fshesa Rovus 19në1, është e fuqishme dhe multifunksionale për pastrimin me avull, duke ju siguruar një pastrim higjenik dhe miqësor për të pastruar sipërfaqe të ndyshme, pa përdorimin e detergjentëve të pastrimit.

Fshesë + Hekur 19në1 Rovus

Çmimi: 34,990 Lekë


Oferta: 6,998 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Pastroni shtëpinë tuaj në mënyrë efikase me 1 paisje e cila mund të bëjë pothuajse të gjithë pastrimin nga kuzhina në tualet pa kimikate! Duhet të dini se fshesa Rovus 19në1, është e fuqishme dhe multifunksionale për pastrimin me avull, duke ju siguruar një pastrim higjenik dhe miqësor për të pastruar sipërfaqe të ndyshme, pa përdorimin e detergjentëve të pastrimit.

Më shumë
Detajet e produktit

Pastrimi me avull

u jeni gjithmonë të gatshëm për të pastruar çdo gjë që vjen në rrugën tuaj.

Duke përdorur fuqinë e avullit të pastër, ai jep performancë të jashtëzakonshme pastrimi, me asgjë më tepër sesa ujë.

Fuqi e lartë e kapacitetit të kontrollit të avullit ofron gamë të pabesueshme për të trajtuar çdo sipërfaqe të butë dhe të fortë gjithashtu dhe sipërfaqet e pista.

Zbuloni mundësi të pafundme të pastrimit me avull

Fshesa me korend Rovus 19 në 1 vjen me 19 paisje të gjithanëshme për të pastruar pllakat, mastiçin,si dhe cepat e vogla që të shkëlqejnë si të pastra. Këto mjete super - efikase trajtojnë çdo punë nga muret dhe qilimat për veshje dhe makina, zgjedhje e besueshme që paston dyshemen, vret mikrobet, heq rrudhat dhe shumë më tepër. Kjo paisje e mahnitshme trajton:

 • Pastrimi i dysheme të vështira me avull

 • Pastrimi i qilimave me avull

 • Pastrimi i kuzhinës

 • Heq gëlqeren

 • Finon

 • Qeramikë

 • Qelqi, kabina dushi

 • Dritaret

 • Dyshekët

 • Divanët

 • Hekurosje

 • Hekuros rrobat vertikalisht

 • Disqet e makinave

 • Gurë shtrimi

 • Mobilje

Praktike, kompakte dhe shumë e lehtë në përdorim.

E lehtë dhe kompakte, fshesa me korend Rovus 19 në 1 vjen si pastrim inovativ dhe hekurosje, një paisje e gjithanëshme sëbashku me aksesorët për avull.

Depozita e ujit

Depozita e ujit është e vendosur në kutin ergonomike të ndërtuar me rrota duke e bërë pastrimin të lehtë dhe të përshtatshëm. Ajo është e lehtë për pastrimin me avull në brëndësi të aksesorëve të dorës. Mbushja e depozitës me ujë nuk ka qënë kurrë më e lehtë thjesht hapni kapkun dhe bëni mbushjen e saj.

Nxjerrja e avullit

u lejon të kontrolloni avullin dhe të bashkëngjisni skedarë të gjithanshëm. Ajo mund të jetë e lidhur me tuba këshillimorë për trajtimin e dyshemeve ose si një avullore dore. Ajo është e madhe për pëlhura, veshje, mobilje, hapsira të ngushta dhe më shumë. E paisur me një bravë sigurie e mbron nga përdorimi jo i rregullt i fëmijëve. Çdo mjet individual i përshtatet në mënyrë të përkryer.

Poli përbëhet nga 3 tuba zgjatje dhe ju lejon të zgjidhni lartësinë e dëshiruar, kështu që ju nuk ju duhet një shkallë apo karrige për të arritur vëndet e larta.

Hekur me avull

Hekuri me avull me fuqi 800W largon rrudhat shpejt dhe lehtë. Pllaka qeramikë e cilësisë së lartë dhe rezistenca ju ofron hekurosjen e duhur. Pllaka jo ngjitëse ndihmon hekurin të rrëshqasë në çdo pëlhurë, ndërsa kontrolli i temperaturës bën të mundur ta përdorni në shumellojshmëri materialesh - prej liri, pambuku dhe leshi.

Rregullimi i kokave

Rregullimi i kokave e shëndërron atë në një paisje me avull gjithëpërfshirëse. Mbulesa mund të lahet dhe është ideale për të pastruar yndyrnat, mbeturinat, pastrimin e dyshemeve, mureve, pllakave dhe sipërfaqeve të tjera të vështira.

Lecka është shumë absorbuese dhe është dizenjuar për të pastruar dhe thithur lagështinë duke e lënë dyshemenë të pastër dhe të thatë. Ekziston një furcë në fund të leckës me avull për largimin e papastërtive të forta.

Avullore dore

Ju lejon të pastroni zonat e përzgjedhura në kuzhinë, banjo, dhomat e gjumit, garazhd dhe ambiente të tjera të brëndshme dhe të jashtme.

Pastroni dritaret, tapetet, tapiceritë, makinat dhe pastroni sipërfaqet e ashpra dhe papastërtitë.

Paisjet shtesë për avulloren e dorës

 • Reaguese dhe detail nozzlestic

 • 2 brusha teli

 • 2 brusha plastike

 • 1 pëlhurë që mund të lahet

Fshesa Rovus 19 në 1 ofron një ndarje për ruajtjen e paisjes dhe një pozicion parkimi që e bën përdorimin e tij të përshtatshëm, ndërsa depozita e ujit lejon pastrimin e pandërprerë dhe të vazhdueshëm.

Informacione Shtesë

Seti përmban:

 • 1 depozitë avulli
 • 1 tub për nxjerrjen e avullit
 • 1 leckë me avull dhe 1 leckë që lahet
 • 1 avullore dore
 • 1 hekur hekurosje
 • 3 tuba zgjatjeje
 • 1 gotë matëse
 • 1 hinkë
 • paisje shtesë për avulloren e dorës (1grykë e hollë, 1grykë reaktive, 2 brusha plastike, 2 brusha teli, 1dritare 2në1 , 1leckë që lahet)

Informacione teknike:

 • Fuqia: 1500W
 • Voltazhi: 220V-240V- 50Hz
 • Presioni i avullit: max. 4 Bar
 • Volumi i depozitës së ujit: 1,4L
 • Disponueshmëria e avullit: max. 40min/ depozitë
 • Ora e ngrohjes: përafërsisht. 10 min
 • Prurja e avullit: max. 40g/min

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star