Nuk keni produkte në shportë

Provo

Seti për pastrim Spray Cleaner Rovus

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Pastroni shtëpinë, lani xhamat dhe pasqyrat në mënyrë perfekte me ndihmën e fshesës Rovus e cila ka funksion sprucimi në pozicion horizontal dhe vertikal për të bërë më të lehtë punën tuaj. Kurseni kohë, energji dhe para duke mbajtuar të pastër shtëpinë tuaj.

Seti për pastrim Spray Cleaner Rovus

Çmimi: 5,980 Lekë


Oferta: 2,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Pastroni shtëpinë, lani xhamat dhe pasqyrat në mënyrë perfekte me ndihmën e fshesës Rovus e cila ka funksion sprucimi në pozicion horizontal dhe vertikal për të bërë më të lehtë punën tuaj. Kurseni kohë, energji dhe para duke mbajtuar të pastër shtëpinë tuaj.

Më shumë
Detajet e produktit

Një zgjidhje e thjeshtë për një shtëpi të pastër

Nëse jeni të lodhur duke harxhuar kohën e vlefshme dhe paratë për zgjidhje të ndryshme pastrimi, mos shikoni më larg tani e keni një zgjidhje Rovus Spray Cleaner - të gjitha në një, nje produkt që e bën pastrimin më të përshtatshëm, më të lehtë dhe më të shpejtë.

 • Sistem 2 në 1 – leckë pastruese e cila përdoret në të dyja anët
 • Pastruese xhamash
 • 2 lecka – njëra për dyshemenë e cila përdoret në të dyja anët dhe një për xhamat

Set 2në1

Ky produkt mund të përdoret për të përmbushur të gjitha kërkesat tuaj në pastrim dhe mund të zëvëndësojë leckat dhe kovat e ndryshme që përdoren për pastrimin e dyshemeve.

Përdoret për:

 • 1. Pastrimin e dyshemesë

 • 2. Pastrimin e xhamave

E lehtë dhe kompakte, veprim i dyfishtë në sistemin e pastrimit.

Shkop i lehtë alumini i mirë-ndërtuar që përmban një depozitë uji dhe ka trajtim ergonomik që bën spërkatjen me një opsion të dyfishtë të njëanshëm pastrimi që i jep çdo sipërfaqeje një shkëlqim të përsosur  – në të lagësht apo të thatë.

Arrini dritaret e larta në mënyrë të sigurt pa gjarpërues dhe pa u përkulur.

Nuk do ju duhet të lodheni për të pastruar dritaret e larta. Thjeshtë duke fiksuar kokën e pecetës dhe duke përdorur sistemin e pastrimit të dritares mund të pastroni çdo cep sado lartë, pa rrezikshmërinë e balancimit në shkallë apo stol.

Përdorni pecetën e dritareve për çdo sipërfaqe xhami duke përfshirë kabinën e  dushit, ditarët, pasqyrat, makinën dhe xhamat.

Cilësi e lartë e dyfishtë - pëlhurat e njëanshme të përfshira të cilat lahen.

Lecka e pastrimit në njërën anë përmban një pëlhurë me mikrofibër për fshirjen e pluhurit të thatë. Ana e kundërt përban mbushje të dendur për një pastrim më të thellë. Të gjitha pëlhurat lahen në lavatrice dhe mund të zëvëndësohen.

Informacione Shtesë

Në paketim përfshihet:

 • Sprucesi & lecka e cila përdoret në të dyja anët
 • Pastruesi i xhamave
Të dhëna teknike
Add Info 1 pc packed in color box; 12 x 10 x 58,50 cm
12 pcs/ctn; 50 x 32 x 60,50 cm
NW/GW: 10,56/11,60 kg

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star