Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Fshesë dore thithëse Rovus

Photo
Video
-40%

Fshesë dore thithëse Rovus Nano tërësisht e re është një njësi jashtëzakonisht e lehtë me një motor ciklonik pa furça që vendos 12 kPa fuqi thithëse në duart tuaja. Bateri jetëgjatë, dizajni pa qese dhe aksesorë shumëfunksionale ju lejojnë të pastroni shpejt dhe pa mundim gjithë shtëpinë, ku fshesat tradicionale nuk mund të arrijnë. E përkryer për qoshe, tavolina, mobilje, garazhe, papafingo, makina dhe më shumë.

Fshesë dore thithëse Rovus

Çmimi: 15,990 Lekë


Oferta: 9,594 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Fshesë dore thithëse Rovus Nano tërësisht e re është një njësi jashtëzakonisht e lehtë me një motor ciklonik pa furça që vendos 12 kPa fuqi thithëse në duart tuaja. Bateri jetëgjatë, dizajni pa qese dhe aksesorë shumëfunksionale ju lejojnë të pastroni shpejt dhe pa mundim gjithë shtëpinë, ku fshesat tradicionale nuk mund të arrijnë. E përkryer për qoshe, tavolina, mobilje, garazhe, papafingo, makina dhe më shumë.

Më shumë
Detajet e produktit

Praktike dhe e shpejtë

Ne të gjithë ndonjëherë bëjmë thërrime në divan ose dysheme dhe me kete fshese eshte shume e thjeshte, mund të pastroni makinën tuaj nëse keni ngrënë brioshin e mëngjesit, pastroni pluhurin nga raftet tuaja, hiqni qimet e kafshëve shtëpiake nga tapeti juaj ose pastroni rrëmujën që keni bërë me fëmijët tuaj pas një pasdite krijuese me rërë apo plastelinë.

Shijoni fleksibilitetin dhe shpejtësinë me një fshesë dore që është projektuar posaçërisht për të qenë sa më e lëvizshme dhe e fuqishme që të jetë e mundur dhe peshon vetëm 0,77 kg!

Thithje e fuqishme dhe filtrim efektiv për ajër më të pastër

Zemra e fshesës së dorës është një motor ciklonik i qëndrueshëm dhe pa furça që thith shpejt dhe me lehtësi pluhurin, papastërtitë, qimet dhe mbeturinat në një depozitë pluhuri 150 ml të tejdukshëm, kështu që ju mund të shihni se çfarë keni mbledhur dhe të dini kur është plot. Shtimi i një filtri HEPA H13 me efikasitet filtrimi 99,95% siguron që vetëm ajri më i pastër të kalojë në shtëpinë tuaj. Filtri dhe depozita e pluhurit hiqen lehtësisht nga njësia, lahen me ujë të zakonshëm dhe ripërdoren – duke ju kursyer kohë, probleme dhe para.

Rovus Nano Hand Vac
 • Rovus Nano Hand Vac

  Pa kabëll

 • Rovus Nano Hand Vac

  Filtër HEPA 13

 • Rovus Nano Hand Vac

  Qimet e kafshëve shtëpike

 • Rovus Nano Hand Vac

  E lehtë (0.77kg)

Dizajn pa kabëll për ta marrë kudo

Bateria e integruar e litiumit mund të funksionojë deri në 25 minuta, kështu që mund ta shkëputni nga priza dhe ta çoni kudo, duke e bërë të lehtë për ju që t'i mbani dyshemet, tavanët, mobiljet dhe më shumë pa njolla. Ideale për familjet me kafshe shtepiake që luftojnë me qimet e tyre, kjo fshese mund te perdoret kudo për t'i dhënë dyshemesë dhe sediljeve, apo edhe makines një pamje të pastër dhe të freskët për të cilën mund të krenoheni.

Rovus Nano Hand Vac

Lehtësi për t'u përdorur, me aksesorë që ju nevojiten

Dy nivele thithje të ndryshueshme janë të disponueshme, deri në një fuqi maksimale prej 12 kPa, për t'u marrë me rrëmuja të mëdha dhe të vogla. Dizajni kompakt, elegant e bën të lehtë ruajtjen e fshesës së dorës në mbajtësen e saj të personalizuar, në dhomën e shërbimeve. Njësia kryesore vjen me aksesorë shumëfunksional që ju nevojiten për t'u futur në qoshe të vështira për t'u arritur dhe për t'i mbajtur gjërat të duken aq të pastra dhe të rregullta sa të dëshironi, pavarësisht sa larg nga priza elektrike.

Rovus Nano Hand Vac
 • Rovus Nano Hand Vac
 • Rovus Nano Hand Vac
 • Rovus Nano Hand Vac
 • Rovus Nano Hand Vac

Seti përfshin:

 • 1x njësi bazë me filtër HEPA 13 dhe pa furçë
 • 1x paketë baterie e integruar
 • 1x bazë karikimi
 • 1x furçë e vogël
 • 1x aksesorë
 • 1x manual përdorimi
Rovus Nano Hand Vac

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star