Nuk keni produkte në shportë

Provo

Fshesë thithëse dore Rovus Dailyvac Wet&Dry

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Perfekte për pastrimin dhe eleminimin e rrëmujës. E shpejtë dhe praktike për mbledhjen e thërrimeve, pastrim e hapësirave ku fshesat e tjera nuk mund të arrijnë.

 • Me 3 aksesorë për pastrimin e: lëngjeve, qimeve të kafshëve & thërrimet
 • Punon me bateri të rikarikueshme e përfshirë
 • Filter i cili lahet
 • Depozita për papastërtitë: 400ml
 • Depozita për lengje: 45ml

 

Fshesë thithëse dore Rovus Dailyvac Wet&Dry
7,990 Lekë
3,995 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Perfekte për pastrimin dhe eleminimin e rrëmujës. E shpejtë dhe praktike për mbledhjen e thërrimeve, pastrim e hapësirave ku fshesat e tjera nuk mund të arrijnë.

 • Me 3 aksesorë për pastrimin e: lëngjeve, qimeve të kafshëve & thërrimet
 • Punon me bateri të rikarikueshme e përfshirë
 • Filter i cili lahet
 • Depozita për papastërtitë: 400ml
 • Depozita për lengje: 45ml

 

Më shumë
Detajet e produktit

Pastron në të thatë dhe në të njomë në moment

Siguron zgjidhje perfekte për pothuajse të gjitha llojet e rrëmujave - e lehtë dhe portative fshesa e dorës Rovus ju ndihmon të mbaroni punë në sekond. Nëse jeni duke pastruar makinën, duke pastruar dyshemen nga qimet e kafshëve shtëpiake apo nese jeni duke pastruar dollapin ku mund të jetë derdhur mielli apo sheqeri, fshesa e dorës Rovus nuk do t'ju zhgënjejë.

Fshesa e dorës Rovus është ideale për:

 • pastrimin e vëndeve të ngushta (sediljen e makinës, në hapersirat ndërmjet sediljeve…)

 • thithjen e lengjeve

 • pastroni rrobat dhe dollapet

 • pastron avullin nga xhamat!

Aksesorë praktik për pastrim perfekt

Fshesa e dorës Rovus Wet & Dry përfshin 3 aksesorë të cilët do t'ju ndihmojnë të pastroni më mirë.

 • 1

 • 2

 • 3

 1. 1 Aksesorë në formë spatule i cili ka edhe një pjesë gome ju ndihmon të pastroni lagështirën nga sipërfaqet e buta.
 2. 2 Aksesori në formë tubi do t'ju ndihmojë të arrini sipërfaqet e vëshira, për pastrimin e makinave dhe dollapëve.
 3. 3 Furça është ideale për familjet që kanë kafshë shtëpiake, ndihmon në pastrimin e qimeve të kafshëve dhe mbledhjen e thërrimeve.

Filter HEPA i cili rekomandohet për të gjithë personat që vuajnë nga alergjitë

Dizenjuar me filter HEPA i cili bën të mundur dhe siguron që pluhurat dhe papastërtitë të mos dalin, dhe duke ju siguruar një ambjent sa më të pastër dhe higjenik dhe mbi të gjitha për personat të cilët janë alergjik.

Dizajn kontemporan për shtëpi moderne

Fshesa e dorës Rovus ka një dizajn kontemporan në ngjyrë të zezë dhe të bardhë. Fshesa e dorës Rovus do t'ju ndihmojë të pastroni pothuajse në çdo cep të shtëpisë.

Ajo është perfekte:

 • Lehtësisht e manovrueshem

 • Portative me bateri të rikarikueshme

 • E lehte në përdorim dhe në pastrim

 • E përshtatshme për të gjitha sipërfaqet

Dhe mbi të gjitha ideale për ata të cilet vuajnë nga alergjitë dhe fantastike për të gjitha familjet me fëmijë të vegjël, apo kafshe shtëpiake!

Si përdoret?

Aksesore i fuqishëm për një shtëpi të pastër dhe makinë të pastër gjithashtu...

Pamvarësisht madhësisë që ka, fshesa e dorës Rovus siguron një pastrim të fuqishëm deri në 10 miunta pa ndërprerje. Me një fuqi prej 50W dhe bateri 7.2V fshesa e dorës është e përshtatshme për të pastruar në sipërfaqe të ndryshme, në të thatë dhe në të njomë.

Me fshesën e dorës Rovus ju mund të pastroni gjithcka:

 • Oriz apo ushqime të tjera

 • Lëngje të ndryshme, qumësht, ujë etj

 • Fije floku, apo qimët e kafshëve shtëpiake

 • Edhe monedha e shpërndara gjithashtu

Depozitë mbeturinash e cila mund të hiqet dhe mund të lahet

Depozitë e cila mund të hiqet dhe mund të lahet duke siguruar higjenë maksimale. Gjithashtu edhe filtri i saj është rezistent ndaj ujit.Thjeshtë me një shtypje butoni ju mund të pastroni depoziten pa bërë duart pis.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Fuqia: 50W; kapaciteti i mbeturinave: 400 ml; kapaciteti i lëngut: 45 ml; Fuqia thithëse: 2kpa; koha e karikimit: 3 orë; koha e punës: 10 minuta; filtrat lahen; zhurma: 80dB
Pesha 1 kg
Përmasat 37,3 x 10,3 x 11 cm

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

3

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

miranda

www.delimano.al

fshese dore
psh. doja te pyesia per kete fshese dore lexova qe thoshte qe karikohet ne korent 3 ore dhe punon 10min cfare do te thote ????se kjo fshese nga 3 ore te karikohet ajo punon vetem 10 min me ktheni pergjigje ju lutem???

Produktet 1