Nuk keni produkte në shportë

Provo

Fshese Bullet Mop Top Shop

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-60%
Pastroni dyshemenë pa u shqetësuar me ndihmën e fshesës Bullet mop, me pecetë me mikrofibër. Mund të përdoret në të thatë dhe në të njomë dhe për sipërfaqe të ndryshme si pllaka, dru, parket, mermer etj. Peceta e saj me mikrofiber është shumë përdorimshe dhe mund të lahet në lavatriçe.
Fshese Bullet Mop Top Shop

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 1,396 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë
Pastroni dyshemenë pa u shqetësuar me ndihmën e fshesës Bullet mop, me pecetë me mikrofibër. Mund të përdoret në të thatë dhe në të njomë dhe për sipërfaqe të ndryshme si pllaka, dru, parket, mermer etj. Peceta e saj me mikrofiber është shumë përdorimshe dhe mund të lahet në lavatriçe.
Më shumë
Detajet e produktit

Mbani pastër dyshemenë me fshesën Bullet Mop

Jeni të lodhur nga rremuja dhe papastertia e dyshemesë pas një dreke familjare? Keni përdorur fshesa të ndryshme dhe sërisht keni vështirësi në pastrim?

Ne kemi zgjidhjen perfekte për ju - Fshesa Bullet Mop, një fshesë dore e cila thith ujin dhe mbledh papastëritë pa pasur nevojë të përkuleni ose të uleni për ti mbedhur ato.

Sekreti i kesaj fshesës qëndron në trupin e saj i cili bën të mundur shtrydhjen e leckës dhe ju nuk keni pse të sforcoheni për këtë gjë. Përdor forcën e centrifugës, e cila than pecetën e lagur. Kasa e saj gjithashtu nuk lejoj spërkatjen dhe kullimin e ujit.

Bullet Mop

Rrotullim 360° për të arrirë edhe cepat më të vështirë

Kjo fshesë është e përshtatshëm për pastrim, e nuk duhet të mungojë në asnjë shtëpi. Fshesa Bullet Mop me dorezë të rrotullueshme 360 gradë do t'ju ndihmojë të arrini në çdo cep të shtëpisë tuaj.

Mund të përdoret për sipërfaqe të ndryshme si dru, pllakë, mermerit, granitit dhe beton.

Bullet Mop

Fshesa Bullet Mop punon në 3 hapa të thjeshtë

 • Bullet Mop

  1. Mbani shtypur butonin, dhe tërhiqni dorezën lart për të nxjerrë pecetën pastruese.

 • Bullet Mop

  2. Lëshoni butonin dhe shyni dorezën lart poshtë për të tharë pecetën.

 • Bullet Mop

  3. Shtypni serisht butonin dhe shtyni dorezën për të nxjerrë pecetën jashtë.

Pecetë e ripërdorshme me material mikrofibër për pastrim në të thatë dhe në të njomë

Peceta me mikrofibër është shumë përdorimshe dhe mund të lahet. Pecetat me mikrofiber pastrojnë pluhurat dhe papastërtitë me një kalim në krahasim me fshesat tradicionale - për pastrim në të thatë ose në të njomë.

Nëse peceta është bërë pis, thjeshtë lajeni ate në lavatriçe, njësoj si pecetat e tjera me mikrofibër.

Bullet Mop

Nuk keni pse të përkuleni

Fshesa Bullet Mop është shumë komode dhe shpina juaj do të jetë mirënjohëse. Falë dizajnit të saj ju nuk do t'ju duhet të përkuleni - thjeshtë shtypni butonin dhe ajo do të thahet vetë.

Fshesa Bullet Mop është shumë praktike dhe në përdorim dhe ka edhe një vënd që ju mund ta varni pasi të keni përfunduar pastrimin.

Bullet Mop

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia