Nuk keni produkte në shportë

Provo

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH

MAGJIA E FESTAVE RRETH JUSH - Deri në 70% ULJE

Deri në 70% ULJE

 
[banner_timer]
 

Fshesa Victor Vac Rovus

Photo
Video

Rovus Victor një kombinim i 3 funksioneve të ndryshme në një fshesë të vetme - pastrim në të thatë, pastrim në të njomë dhe funksion për fryrje, zgjidhja prefekte për pastrimin e shtëpisë tuaj. Falë sistemit të saj të mahnitshëm me shumë filtra që përfshin filtrimin e ujit dhe filtrin HEPA, Victor Vac siguron kujdesin më të mirë për ju dhe familjen tuaj, sepse ndihmon në filtrimin e të gjitha alergeneve shtëpiake dhe papastërtive.

Fshesa Victor Vac Rovus
12,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Rovus Victor një kombinim i 3 funksioneve të ndryshme në një fshesë të vetme - pastrim në të thatë, pastrim në të njomë dhe funksion për fryrje, zgjidhja prefekte për pastrimin e shtëpisë tuaj. Falë sistemit të saj të mahnitshëm me shumë filtra që përfshin filtrimin e ujit dhe filtrin HEPA, Victor Vac siguron kujdesin më të mirë për ju dhe familjen tuaj, sepse ndihmon në filtrimin e të gjitha alergeneve shtëpiake dhe papastërtive.

Më shumë
Detajet e produktit

Zgjidhja e plotë për pastrimin e shtëpisë, shtëpi më e pastër dhe më e shëndetshme

Kur bëhet fjalë për pastrimin e shtëpisë, gjithmonë na shkon mëndja tek fshesat thithëse, dhe sigurisht duke pasur në krah një fshesë thithëse të besueshme dhe efektive nuk keni më pse të shqetësoheni. Dhe nëse vuani nga alergjitë, atëherë e dini se sa i rëndësishme është një sistem pastrimi dhe filtrimi me cilësi të lartë për ju dhe shtëpinë tuaj.

Me Rovus Victor Vac, fshesën shumëfunksional dhe të gjithëanshme me ujë, ju mund të përballoni çdo rrëmujë në shtëpinë tuaj, nëse ajo është bërë nga papastërtitë, pluhuri apo lëngjet. Ofron një zgjidhje të plotë për pastrimin e shtëpisë, pasi kombinon 3 funksione të ndryshme në një produkt:

 • Pastrim në të thatë
 • Pastrim në të njomë
 • Fryrës/Kompresor

Lehtësisht mund të kaloni nga një funksion në tjetrin për maksimumin e efikasitetit të pastrimit pa shumë mundim.

Rovus Victor Vac

Pastrim në të thatë me fuqinë e filterit HEPA dhe filtrimit të ujit

Me Victor Vac ju mund të bëni shtëpinë tuaj një ambient të shëndetshëm për veten dhe për të dashurit tuaj. Falë sistemit të saj të mahnitshëm me shumë filtra që përfshin filtrimin e ujit dhe filtrin HEPA, Victor Vac siguron kujdesin më të mirë për ju dhe familjen tuaj, sepse ndihmon në filtrimin e të gjitha alergeneve shtëpiake dhe papastërtive.

Me dizajnin e tij pa qese, ajo me efikasitet filtron pluhurin e thithur dhe menjëherë fut të gjitha papastërtitë dhe grimcat e pluhurit nga ajri në dhomën e ujit, duke siguruar që ata të mos kthehen për të shkaktuar alergji. Kjo është arsyeja pse Rovus Victor Vac është një domosdoshmëri për këdo që vuan nga alergjitë ose astma dhe dëshiron të ketë një shtëpi të pastër. Pastron çdo gjë: nga pluhuri i imët, thërrimet e bukës dhe qimet e flokëve.

Rovus Victor Vac

Me Victor Vac mund të pastroni edhe në të njomë

Ne të gjithë e dimë, e veçanërisht kur kemi fëmijë të vegjël në shtëpi, aksidentet me uji janë të zakonshme. Për një pastrim sa më efikas, fshesa Victor Vac ka edhe një furçe krujtëse e cila ndihmon për pastrimin dhe thithjen e ujit.

Pavaresisht nëse ju është derdhur një kovë ujë në banjë, apo fëmijët kanë derdhur qumshtin, lëngun apo uji në dysheme, apo ju thyhet diçka padashje, Victor Vac ofron një zgjidhje të shpejtë dhe efiçente.

Rovus Victor Vac

Funksion për fryerje dhe për pastrimin e oborrit

Përveç pastrimit në të thatë dhe në të njomë, Rovus Victor Vac vjen me një ventilator të integruar. Ajo që ju duhet të bëni është të lidhni tubin tek pjesa e shkarkimit, të bashkangjitni nje nga aksesorët dhe thjeshtë të ndizni pajisjen.

Ky funksion është ideal për të hequr pluhurin, gjethet dhe mbeturina shpejtë dhe të lehtë, dhe gjithashtu mund të përdoret edhe si kompresor për të fryre komardaret e plazhit, dyshekët me ajer apo lodra të tjera të fëmijëve.

Rovus Victor Vac

Victor Vac është i gjithëanshëm për çdo lloj pune në shtëpi

Victor Vac është perfekt për të gjitha llojet e punëve të shtëpisë si brënda dhe jashtë saj. Shikoni avantazhet dhe lehtësitë që do të keni me përdorimin e kësaj pajisje fantastike:

 • Rovus Victor Vac

  Është me rrota dhe kordoni i saj është 5m i gjatë - lehtësisht mund ta tërhiqni rreth e qark shtëpisë pa pasur nevojë ta ngrini.

 • Rovus Victor Vac

  Depozitë uji transparente 15L - e cila ju lejon të shikoni ekzaktësisht se sa eficent është Victor Vac dhe te shikoni se sa ujë ka mbetur.

 • Rovus Victor Vac

  Furça të vogla për pastrime të ndryshme. Për pastrimin e divanëve, dyshekëve, kornizave apo edhe makinave.

 • Rovus Victor Vac

  Mos u shqetësoni për bllokimin e filtrave apo koshin e mbeturinave - gjithçka që ju duhet të bëni është të derdhni uji dhe ta mbushni sërisht për të rifilluar pastrimin.

Informacione Shtesë

Seti përfshin:

 • Fshesa thithëse shumë funksionale Victor Vac
 • Zorra
 • Tubi i cili është me dy pjesë
 • Furça për pastrim
 • Furça kruajtëse
 • 2 furça të vogla
 • Gypi thithës
 • Aksesorët për fryrje
 • Fuqia 1.200 Watt
Rovus Victor Vac

Vlerësimet e klientëve 7 Vlerësime

4,7

7 Vlerësime

Produktet 7

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Bleres

www.topshop.al

E mire
Fshesa eshte e mire, papastertit shkojn ne uje. Por tubat shkeputen lehtesisht nga njera tjeyra, nuk kan asnje mekanizem mbajtes pervec vetes. Le per te deshiruar.

Emi

www.topshop.al

Super produkt.
Une do jua rekomandoja te gjithe personave qe jane ose jo alergjik nga pluhuri .Ta blejne rovus victor vac se keni per te gjetur zgjidhje.Pasi pluhuri qe thithet kalon ne depoziten e ujit dhe ambjenti eshte me i paste.

Erisa

www.topshop.al

Shumë e kënaqur
Kam 2 javë qe e kam blerë fshesën Rovus Victor dhe jam shumë e kënaqur. Ja sugjeroj te gjithëve

Ana

www.topshop.al

Fantastik
Eshte shume i mire. Une kam disa muaj qe e perdor dhe kam shpetuar. Nuk ka nevoje as per qese pasi ka depozite e cila pastrohet shume lehte.

***gj***

www.topshop.al

Shkelqyeshem
Fantastik,pastron shume mire dhe tapeti duket si i ri. Ju rekomandoj te mos e humbni mundesine ta provoni.

Ben10

www.topshop.al

5
Eshte super komod ne pastrim

Klienti i kenaqur

www.topshop.al

Super produkt
Vleresim maksimal per kete produkt qe nuk nxjerr aspak pluhur gjate pastrimit

Produktet 7