Nuk keni produkte në shportë

Provo

Fshesa BluePower 3në1 Rovus

Photo
Video
-60%

Fshesa Rovus BluePower 3në1 e lehtë në peshë por shumë e fuqishme për të siguruar rezultate maksimale në pastrimin e shtëpisë. Ajo mund të përdoret në sipërfaqe të thatë dhe në të njomë, leçkë e cila thatet shpejt dhe nuk lë papastërtitë mprapa. Peceta me mikrofibër për çdo sipërfaqe. Shkopi zgjatet deri në 150 cm.

Fshesa BluePower 3në1 Rovus

Çmimi: 3,980 Lekë


Oferta: 1,590 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Fshesa Rovus BluePower 3në1 e lehtë në peshë por shumë e fuqishme për të siguruar rezultate maksimale në pastrimin e shtëpisë. Ajo mund të përdoret në sipërfaqe të thatë dhe në të njomë, leçkë e cila thatet shpejt dhe nuk lë papastërtitë mprapa. Peceta me mikrofibër për çdo sipërfaqe. Shkopi zgjatet deri në 150 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Fshesa Rovus BluePower 3në1 e lehtë në peshë por shumë e fuqishme për të siguruar rezultate maksimale në pastrimin e shtëpisë. Ajo mund të përdoret në sipërfaqe të thatë dhe në të njomë, leçke e cila thatet shpejt dhe nuk lë papastërtitë mprapa.

Koka e fshesës mund të rrotullohet 360° duke e bërë më të lehtë të rrotullohet dhe kthehet për të kapur hapësirat e vogla, cepat dhe këndet. Me pjesët anësore të saj ju mund të mblidhni dhe fërkoni sipërfaqet të cilat mund të jenë me njolla apo shenja.

Pecetat me mikrofibra janë shumë praktike dhe mund të lahen edhe në lavatriçe, ato përdoren për pastrimin e pluhurave, papastërtive dhe mbi të gjitha mund të përdoren në çdo lloj sipërfaqe. Shkopi i saj mund të zgjatet për t'ju siguruar më shumë rehati gjatë pastrimit.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star