Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Freskues Personal Rovus

Photo
Video
-50%

Qëndroni të freskët këtë verë pa i shqetësuar të tjerët. Shijoni freskinë me freskuesin e ri personal të Rovus, një njësi kompakte që ftoh ajrin në hapësirën tuaj personale, por gjithashtu e pastron dhe e lagëson atë. Qëndroni të freskët duke parandaluar tharjen e lëkurës dhe syve. Ftohësi funksionon gjithashtu si një dritë LED nate, ideale për netët e nxehta të verës.

Freskues Personal Rovus

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,995 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Qëndroni të freskët këtë verë pa i shqetësuar të tjerët. Shijoni freskinë me freskuesin e ri personal të Rovus, një njësi kompakte që ftoh ajrin në hapësirën tuaj personale, por gjithashtu e pastron dhe e lagëson atë. Qëndroni të freskët duke parandaluar tharjen e lëkurës dhe syve. Ftohësi funksionon gjithashtu si një dritë LED nate, ideale për netët e nxehta të verës.

Më shumë
Detajet e produktit

Më shumë freski

Të gjithë i duam muajt e ngrohtë, por ndonjëherë nxehtësia e tepërt mund të jetë e pakëndshme. Tani mund të kontrolloni mjedisin tuaj personal dhe të qëndroni të qetë me freskuesin personal të ri Rovus. Dizenjuar me zgjuarsi për të sjellë komoditetin e freskët të një ventilatori me efekt lagështues dhe pastrues. Lehtësi për t'u lëvizur dhe përdorur kudo që ju nevojitet.

Rovus Personal Cooler
 • Rovus Personal Cooler

  Freskon

 • Rovus Personal Cooler

  Lagështon

 • Rovus Personal Cooler

  Pastron

 • Rovus Personal Cooler

  Portative

 • Rovus Personal Cooler

  Eco miqësore

 • Rovus Personal Cooler

  Me dritë LED

Plotësisht i lëvizshëm dhe i karikueshëm nëpërmjet USB

Freskuesi Personal Rovus është një njësi e fuqishme por kompakte që është e lehtë për t'u marrë dhe lëvizur nëpër shtëpinë ose zyrën tuaj kudo që keni nevojë për më shumë freski. Me kabëll USB të zakonshëm, e bën të lehtë karikimin edhe nëpërmjet power bank ose laptopit.

Rovus Personal Cooler
 • Rovus Personal Cooler

  Merrni atë në zyrë dhe mbajeni në tavolinën tuaj, për të siguruar një flluskë freskuese ajri më të freskët gjatë punës.

 • Rovus Personal Cooler

  Vendoseni mbi tavolinë për të shijuar freskinë ndërsa shikoni TV, lexoni një libër ose rrini me miqtë dhe familjen.

Kontrolle të thjeshta dhe një dritë nate të integruar

Butonat në pjesën e sipërme e bëjnë të lehtë përcaktimin e shpejtësisë dhe drejtimit të ventilatorit, në mënyrë që të mund ta drejtoni ajrin e freskët pikërisht aty ku nevojitet dhe të mbani zhurmën në minimum. Njësia funksionon gjithashtu si një dritë LED nate, me shtatë ngjyra të ndryshme, duke e bërë atë ideale për t'u përdorur në dhomat e gjumit të fëmijëve ose një dritë dekorative kudo.

Rovus Personal Cooler

Më mirë për mjedisin

Ndryshe nga shumë ftohës dhe kondicionerë, kjo freskuese personale funksionon pa freon, një gaz që është treguar se kontribuon në ngrohjen globale dhe vrimën në shtresën e ozonit. Në vend të kësaj, pajisja funksionon duke kombinuar fuqinë më të ftohtë të një ventilatori me atë të avullimit të ujit, duke pastruar dhe lagështuar natyrshëm ajrin ndërsa funksionon. Shijoni një efekt ftohës edhe më të madh duke shtuar pak akull në rezervuarin e ujit 500 ml.

Për të zgjatur jetën e produktit tuaj ka edhe filtra zëvendësues të disponueshëm për blerje.

Rovus Personal Cooler
Informacione Shtesë

Informacione Teknike

 • Port USB
 • Fuqia: 9 W
 • 500 ml depozitë uji

Seti përfshin

 • 1x pajisja bazë
 • 1x kabëll karikimi
 • 1x manual përdorimi
Rovus Personal Cooler

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star