Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Freskues Personal Arctic Cooler Rovus

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-83%

Freskuesi personal Rovus është shumë i thjeshtë për tu përdorur dhe ju do të keni ajër të pastër e të freskët në dhomën tuaj. Praktike dhe nuk zë shumë hapësirë. Ka 3 nivele ventilimi të cilën ju mund ta zgjidhni sipas dëshirës dhe harxhon pak energji.  Thjeshtë vendoseni në prizë ose në një port USB dhe përdoreni në çdo moment dhe kudo që ju dëshironi.

Freskues Personal Arctic Cooler Rovus

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 1,000 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Freskuesi personal Rovus është shumë i thjeshtë për tu përdorur dhe ju do të keni ajër të pastër e të freskët në dhomën tuaj. Praktike dhe nuk zë shumë hapësirë. Ka 3 nivele ventilimi të cilën ju mund ta zgjidhni sipas dëshirës dhe harxhon pak energji.  Thjeshtë vendoseni në prizë ose në një port USB dhe përdoreni në çdo moment dhe kudo që ju dëshironi.

Më shumë
Detajet e produktit

Ajër i pastër e i freskët kudo!

Rovus Arctic Cooler një paisje portative e cila freskon, pastron, filtron dhe i shton lagështinë ajrit përreth jush. Kudo që ju dëshironi, në kuzhinë apo nëse jeni duke parë TV, me Arctic Cooler ju mund të krijoni një ambjet personal të freskët.

Thjeshtë shtoni ujë, shtypni butonin, relaksohuni dhe shijoni freskinë..

Sekreti i kësaj teknologjie përdor një fitër i cili merr ajrin e ngrohtë dhe e transformon atë në ajër të freskët.

Sistemet e tjera të ajrit të kondicionuar punojnë dhe harxhojnë shumë energji për të ftohur të gjithë shtëpinë apo ndërtesën, gjë e cila është shumë e kushtueshme. Dhe për më tepër kondicioneret portativ zënë shumë hapësirë, ndersa Arctic Cooler është kompakt dhe shumë i lehtë në peshë, kështu ju do të keni ajër të pastër e të freskët në çdo kohë dhe kudo.

Freskuesi personal freskon ajrin perreth jush, kur ju duhet më shumë, kompakte dhe e lehtë në peshë, kosumon shumë pak energji.

Me tre nivele të ndryshme shpejtësie. Me një mbushje të depozitës së ujit mund të punojë deri në 8 orë.

Pastron & i shton lagështinë ambjentit

Rovus Artci Cooler ka një sistem hydro-chill i cili pastron ajrin, duke e bërë më te pastër për ju dhe familjen tuaj. Dizajni i tij dhe madhësia e bëjnë perfekte për tu vendosur mbi tavolinë, komodinë apo kudo që ju dëshironi.

Dritë ambjenti

Drita e integruar në këtë produkt, gjithashtu ndihmon për ti dhënë një pamje të këndshme ambjentit tuaj.

Ju gjithashtu mund të zgjidhni:

  • ndryshimin e ngjyrave
  • një ngjyrë
  • pa ngjyrë.

Është perfekt për dhomën e gjumit pasi krijon një ambjent të ngrohtë, relaksues, të ndritshëm, madje edhe për dhomën e fëmijeve, pasi ndriçimi nuk do të bezdisë ato gjatë gjumit por për më tepër do t'ju ofrojë rehati dhe freski.

Të dhëna teknike
Add Info 17 x 17 x 17 cm
Fuqia 350 W

Vlerësimet e klientëve 6 Vlerësime

4,85

6 Vlerësime

Produktet 6

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

M2

www.topshop.sk

M2
Dobry den
Prosim kolko m2 to ochladi?
odpoveď :
Dobrý deň, metrický údaj V8m nedokážeme povedať, jedná sa skôr o pocit chladu v blízkosti ochladzovača do niekoľko metrov.
Topshop

petipeti123

www.topshop.bg

той е много практичен
Охлажда много добре

parametre

www.topshop.sk

parametre
čo tak napísať presné parametre ?
odpoveď :
Dobrý deň, parametre sú uvedené v záložke technické informácie :) Doplňujúce informácie 17 x 17 x 17 cm
Topshop

Majda

www.topshop.cz

Přenosný ochlazovač vzduchu Rovus
Malý a skladný ideální na dovolenou chladí celkem dobře,musí být stále v zásuvce žádné nabíjení.Nádržka na vodu je zcela uzavřena tak nevím jak se voda odpařuje.

Janika

www.topshop.cz

Přenosný ochlazovač vzduchu Rovus
Zatím to vypadá slibně uvidíme až budou nesnesitelná vedra situovaný byt na jižní straně .

thean

www.topshop.cz

Přenosný ochlazovač vzduchu Rovus
Super věcička za pár korun a nahradí drahé přístroje.

Produktet 6