Nuk keni produkte në shportë

Provo

Pop Chef Top Shop

Photo
Video
-50%

Forma të ndryshme ëmbëlsirash dhe frutash. Një produkt i cili do t'ju ndihmojë që tavolina juaj të jetë e dekoruar më së miri.

Pop Chef Top Shop

Çmimi: 1.990 Lekë


Oferta: 990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Forma të ndryshme ëmbëlsirash dhe frutash. Një produkt i cili do t'ju ndihmojë që tavolina juaj të jetë e dekoruar më së miri.

Më shumë
Detajet e produktit

Forma të ndryshme ëmbëlsirash dhe frutash. Një produkt i cili do t'ju ndihmojë që tavolina juaj të jetë e dekoruar më së miri.

 • 1 x pompë e vogël
 • 20 shkopinj për format
 • 1 x formë flutur
 • 1 x formë dielli
 • 1 x formë lule
 • 1 x formë zemre
 • 1 x formë rrethi
 • 1 x formë ylli
 • 1 x libër recetash
 • 1 x manual përdorimi

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

doriana

www.delimano.al

27/07/2016

SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR
SKA KENAQSI ME TE MADHE SE TE SUPRIZOSH NJERZIT ME POP CHEF... JAM SHUME E KENAQUR ME KTE PRODUKT JUA REKOMANDOJ TE GJITHEVE.

Produktet 1