Nuk keni produkte në shportë

Provo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Filtra për Pastruesin e ajrit Nano Rovus

Photo
Video
-40%

Mbani pastruesin e ajrit Rovus Nano në gjendje të mirë për të hequr papastërtitë e ajrit, bakteret, viruset, polenin dhe sporet, me një set prej dy filtrash zëvendësues për të siguruar ajër më të freskët dhe të pastër në shtëpi ose në zyrë.

Filtra për Pastruesin e ajrit Nano Rovus

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 3,594 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 3
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Mbani pastruesin e ajrit Rovus Nano në gjendje të mirë për të hequr papastërtitë e ajrit, bakteret, viruset, polenin dhe sporet, me një set prej dy filtrash zëvendësues për të siguruar ajër më të freskët dhe të pastër në shtëpi ose në zyrë.

Më shumë
Detajet e produktit

Ajër më i pastër dhe i shëndetshëm për ambiente të brendshme

Pastruesi i ajrit Rovus Nano përdor katër teknologji për të pastruar ajrin që thithni, me filtrim të fuqishëm HEPA, dritë UV-C dhe një jonizues për të hequr me shpejtësi dhe lehtësi nanopjesëzat e dëmshme përpara se të shkaktojnë acarim, alergji dhe sëmundje dhe trajtim antibakterial për parandalimin aromat e këqija dhe rritja e baktereve në filtër.

Rovus Nano Air Purifier Filters

Mbani pastruesin tuaj të ajrit duke punuar në mënyrën më të mirë

Me kalimin e kohës filtri do të bllokohet natyrshëm dhe më pak efektiv pasi bllokon grimcat që heq nga ajri. Mbajeni sistemin tuaj duke punuar në efikasitetin më të lartë me një sistem filtrimi zëvendësimi të krijuar posaçërisht që përmban një filtër të fuqishëm HEPA me trajtimin e tij antibakterial dhe një filtër të veshur me karbon.

Rovus Nano Air Purifier Filters

Pastrim cilësor HEPA në shtëpi

HEPA përfaqëson ajrin e grimcave me efikasitet të lartë dhe filtrat HEPA gjenden në shumë produkte cilësore që synojnë pastrimin e ajrit ose kontrollimin e ndotjes, në fabrika, spitale dhe më shumë. Filtrat HEPA H13 mund të pastrojnë me 99.95% efikasitet, duke hequr me lehtësi nanopjesëzat më të vogla dhe duke ju lënë familjen tuaj me një mjedis më të pastër dhe më të freskët. Dhe mbani mend - veshja antibakteriale do të parandalojë rritjen e baktereve dhe aromat e këqija në filtër.


Rovus Nano Air Purifier Filters

Karboni aktiv

Një para-filtër aktiv karboni punon për të eleminuar aromat e pakëndshme, duke bërë punë të shpejtë në largimin e tymit, aromave të gatimit dhe aromave të kafshëve shtëpiake. Ai gjithashtu punon për të thithur formaldehidin, përbërjet organike të paqëndrueshme dhe gazrat e tjerë të dëmshëm.

Rovus Nano Air Purifier Filters

Zëvendësohet lehtësisht

Rovus Nano Filters Air Purifier është një grup filtrash zëvendësues për pastruesin e ajrit Rovus Nano. Zëvendësohet lehtë - thjesht nxirrni filtrin e vjetër dhe zëvendësojeni atë me një të ri.

Rovus Nano Air Purifier Filters

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star