Nuk keni produkte në shportë

Provo

Filtra për fshesën Victor Vac Rovus

Photo
Video

Dy filtra zëvëndësues HEPA për fshesën Rovus Victor Vac, për tju ardhur në ndihmë për të pastruar në çdo moment, çdo lloj sipërfaqe. Mund të pastroni pa ndërprerje thjeshtë zëvëndësoni filtrin i cili është bërë pis me filtrin e pastër dhe mund të vazhdoni pastrimin pa u shqetësuar. Kurseni kohë dhe pastroni me fuqi maksimale me fshesën Rovus.

Filtra për fshesën Victor Vac Rovus
1,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkti mund të poroistet, dorëzimi është afatgjatë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Dy filtra zëvëndësues HEPA për fshesën Rovus Victor Vac, për tju ardhur në ndihmë për të pastruar në çdo moment, çdo lloj sipërfaqe. Mund të pastroni pa ndërprerje thjeshtë zëvëndësoni filtrin i cili është bërë pis me filtrin e pastër dhe mund të vazhdoni pastrimin pa u shqetësuar. Kurseni kohë dhe pastroni me fuqi maksimale me fshesën Rovus.

Më shumë
Detajet e produktit

2 filtra zëvëndësues për Fshesën Rovus Victor Vac

Ju tashmë keni përfituar nga të gjitha avantazhet që ofron fshesa super efiçente Rovus Victor Vac. Dhe me filtrat zëvëndësues HEPA, ju mund të pastroni çdo lloj rrëmuje dhe sigurisht fshesa nuk do të humb fuqinë thithëse.

  • 2 filtra zëvëndësues HEPA të cilët janë të ripërdorshme dhe mund të lahen
  • Filtrat e pastër ndihmojë që fshesa të mos humb fuqinë thithese
  • Gati për tu përdorur në çdo moment
  • Pastrim i shpejtë dhe efiçent pa kimikate
  • Nuk demton mjedisin

Thuajini lamtumirë të gjithë alergenëve

Filti HEPA i cili mund të lahet ndihmon në heqjen e grimcave të pluhurit dhe alergeneve duke përfshire pluhurin, polenen, mykun etj dhe parandalon kthimin e tyre në ajër. Nese jeni duke pastruar në një ambjent shumë të ndotur, filtri do të behët më shpejt pis dhe do të humb fuqinë thithëse dhe efiçenca do të jetë më e ulët.

Një zgjidhje praktike për një pastrim të shpejte

Me filtrin rezerve HEPA që mund të përdoret menjëherë, ju mund të ndërroni filtrin në pak sekonda dhe të vazhdoni pastrimin pa humbur kohë. Dhe pasi të keni mbaruar të gjithë pastrimin, thjeshtë pastrojeni filtrin me ujë të bollshëm dhe mund ta përdorni sërisht, kështu do të mbrojmë edhe planetin tonë pasi nuk do të kemi mbeturina për të hedhur në kosh.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star