Nuk keni produkte në shportë

Provo

Filter për Freskuesin Personal Rovus Arctic Cooler

Photo
Video
-66%

Nese ju jeni një përdorues i kënaqur i freskuesit personal Rovus,  ju duhet të jeni të sigurtë që pajisja të funksionojë në mënyren e duhur. Dhe një nga gjërat e rëndësishme është ndryshimi I filtrave çdo 6 muaj. Filtri thith ujin që ju hidhni në depozitë dhe ofron freski. Filtri I freskueses është shumë i thjeshtë për tu zevëndësuar – thjeshtë hiqni filtrin e vjetër dhe vendosni të riun.

Filter për Freskuesin Personal Rovus Arctic Cooler

Çmimi: 1,490 Lekë


Oferta: 500 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Nese ju jeni një përdorues i kënaqur i freskuesit personal Rovus,  ju duhet të jeni të sigurtë që pajisja të funksionojë në mënyren e duhur. Dhe një nga gjërat e rëndësishme është ndryshimi I filtrave çdo 6 muaj. Filtri thith ujin që ju hidhni në depozitë dhe ofron freski. Filtri I freskueses është shumë i thjeshtë për tu zevëndësuar – thjeshtë hiqni filtrin e vjetër dhe vendosni të riun.

Më shumë
Detajet e produktit

Ajër i freskët dhe i pastër në çdo dhomë

Ju tashme e dini se Rovus Arctic Cooler - është shumë i thjeshtë në përdorim dhe do t'ju ofrojë ajër të pastër e të freskët në çdo moment. Harxhon pak energji dhe është shumë efektive. Thjeshte me një mbushje të depozitës së ujit ju mund të shijoni deri në 8 orë ajër të pastër e të freskët.

Rovus Arctic Cooler Filter

Filteri për freskuesin personal Rovus Arctic Cooler - hidro-chill filter i cili është në brëndësi dhe bën të mundur kombinimin e teknologjisë per avullimin e ujit duke krijuar një zonë të freskët dhe në mënyrë eficente pastron dhe shton lageshtinë ajrit!

Filteri Rovus Arctic Cooler thith ujit që ju keni hedhur në enë dhe e kthen atë në ajër të pastër e të freskët.

Rovus Arctic Cooler Filter

Ndryshimi i filterit

Për të ndryshuar filtrin është shumë e thjeshtë dhe mund të bëhet çdo 6 muaj ose në momentin që ju e shikoni që Rovus Arctic Cooler nuk po funksionon si më parë. Kjo rekomandohet dhe duhet bërë për ti shtuar jetëgjatësinë produktit.

  1. Hiqni nga priza Rovus Arctic Cooler.
  2. Lehtësisht ngrini lart butonin i cili ndodhet në pjesën anësore.
  3. Kapni filtrin dhe nxirreni lehtësisht nga pajisja.
  4. Vendosni filtrin e ri në Rovus Arctic Cooler.
  5. Mbyllni kapkun dhe vendosni sërisht në punë pajisjen.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia