Nuk keni produkte në shportë

Provo

Shtresë Dormeo Yin&Yan

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-30%

Shtresë dysheku 5 cm Yin&Yan, në formë S e cila mund të përdoret në 4 mënyra të ndryshme, ku ju mund të zgjidhni fortësinë dhe mbështetjen e duhur. E trajtuar në mënyre special me Argan në mbulesën e tij, siguron ndjesinë e butësisë.Në pjesën e poshtme të saj me material i cili nuk lejon rrëshkitjen.Perfekte për dyshek apo divan, shtëpi pushimi apo kur keni miq në shtëpi.Mbulesa lahet në 40°C.

Shtresë Dormeo Yin&Yan

Çmimi: 14,990 Lekë


Oferta: 10,490 Lekë

7,490 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Shtresë dysheku 5 cm Yin&Yan, në formë S e cila mund të përdoret në 4 mënyra të ndryshme, ku ju mund të zgjidhni fortësinë dhe mbështetjen e duhur. E trajtuar në mënyre special me Argan në mbulesën e tij, siguron ndjesinë e butësisë.Në pjesën e poshtme të saj me material i cili nuk lejon rrëshkitjen.Perfekte për dyshek apo divan, shtëpi pushimi apo kur keni miq në shtëpi.Mbulesa lahet në 40°C.

Më shumë
Detajet e produktit

Një mënyrë e mirë për të nisur një ditë të re

Dormeo sjell koleksionin më të ri, dhe çdo kush tani mund të besoj që të kundërtat mund të qëndrojnë sëbashku në harmoni perfekte me njera-tjetrën. Materialet moderne të kombinuar me sekretin e lashtë të vajit të arganit do t'ju dhurojnë një gjumë të qetë gjatë gjithë natës. Falë trajtimit me vaj argani, kjo shtresë do të sigurojë butësi dhe rehati dhe gjithashtu edhe avantazhet për një shëndet të mirë.

Zgjdhini anën që dëshironi me shtresën Yin&Yan

Shtresa e dyshekut Dormeo Yin&Yan e përbërë nga dy shtresa me material të fortë dhe të butë Ecocell® për një gjumë të rehatshëm. Këto shtresa kanë një formë speciale si S, strukturë e cila do të sigurojë përshtatje maksimale me trupin tuaj. Për më shumë mbrojtje, kjo shtresë është e trajtuar me CleanEffect® për të parandaluar aromat e pakëndshme, bakteriet dhe pluhurat. Shtresa Dormeo Yin&Yan është e disponueshme në shumë përmasa dhe gjithashtu kjo shtresë në pjesën e poshtme të saj është me material i cili nuk lejon rrëshkitjen. Mbulesa e saj mund të hiqet dhe mund të lahet në 40°C për më shumë freski dhe pasterti në çdo moment.

Të dhëna teknike
Lartësia 5 cm
Linja Dormeo Vitality
Mbulesë Anti-Bakteriale Po
Mbulsa lahet Po
Programi Dormeo Fjetja

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star