Nuk keni produkte në shportë

Provo

Batanije Yin&Yan 3në1 Deluxe Dormeo Yin&Yan

Photo
Video
-78%

Yin&Yan 3në1 deluxe është një produkt shumë-funksional që mund të përdoret në 3 mënyra të ndryshme: si batanije, jorgan apo si një mbulesë për krevat. Ideale kur shtriheni në divan, ju mban ngrohtë në netët e ftohta dhe shton i shton një pamje luksoze dhomës tuaj të gjumit. Lahet në 40°C. E disponueshme në përmasat 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Batanije Yin&Yan 3në1 Deluxe Dormeo Yin&Yan

Çmimi: 8,990 Lekë


Oferta: 2,005 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opcion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Yin&Yan 3në1 deluxe është një produkt shumë-funksional që mund të përdoret në 3 mënyra të ndryshme: si batanije, jorgan apo si një mbulesë për krevat. Ideale kur shtriheni në divan, ju mban ngrohtë në netët e ftohta dhe shton i shton një pamje luksoze dhomës tuaj të gjumit. Lahet në 40°C. E disponueshme në përmasat 140x200 cm dhe 200x200 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Për një prekje të butë dhe pamje tërheqëse

Dormeo Yin & Yan 3në1 deluxe është shumë i butë, ekstremisht i ngrohtë, dhe shume i kendshem ne pamje, është zgjidhja juaj për shtëpi.  Përdoreni atë si një batanije për t'ju ngrohur kur shtriheni në divan, si një jorgan për t'ju mbajtur të ngrohtë gjatë netëve të ftohta të dimrit, ose si një mbulesë krevati për një frymë të veçantë dimri. Me dy anët e kthyeshme - ajo do të ju siguroj pamjen që ju dëshironi.

Zgjedhni ngjyrën tuaj të preferuar

Ana e sipërme e Yin & Yan 3në1 deluxe është bërë nga poliestëri, një material cilësor që e bën atë të rehatshmetë butë dhe të lehtë për t'u mirëmbajtur. Ju mund të zgjidhni nga ngjyrat e përjetshme gri, bardhë, vjollcë, blu dhe gurkali, ndërsa ana tjetër është gjithmonë e fildishtë. Kjo batanije është e disponueshme në 2 dimensione 140x200 cm dhe 200 x 200 cm dhe mund të lahet në 40 °C.

Kombinimi i përsosur

Koleksioni i ri Yin & Yan nga Dormeo përfaqëson filozofinë e ndryshimeve jetësore të të kundërtave që bashkëjetojnë së bashku në një harmoni të përsosur - si gjumi dhe të jetuarit. Kjo ju sjell një kombinim perfekt të materialeve moderne dhe stilit tradicional për t'ju pajisur me produkte të përsosura për shtëpinë tuaj. Sigurohuni që të kontrolloni edhe aksesorët e tjerë të dekorimeve në shtëpi nga ky koleksion për të përzier dhe përputhur stilin tuaj.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Top fabric: 100% polyester microfiber, 90gsm; Bottom fabric: 100% polyester, 200gsm (fake fur)
Mbushja 100% polyester, PES fiber 150 gsm
Programi Dormeo salloni
Përmasat 140x200 cm; 200x200 cm
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star