Nuk keni produkte në shportë

Provo

Seti i këllëfëve Wintertime Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-60%

Seti i këllëfëve Wintertime modern dhe trendi. 4 pamje në një set të vetëm. Prodhuar me material 100% pambuk sateen. Lahet në 40℃. Seti tek përfshin këllëf jorgani 140x200cm dhe këllëf jastëku 50x70cm, seti dopjo përfshin këllëf jorgani 200x200cm dhe 2 këllëf jastëku 50x70cm. Këllëfi i jorganit është me mbyllje me kopsa, ndërsa këllëfi i jastëkut me mbyllje si zarf.

Seti i këllëfëve Wintertime Dormeo

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,596 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Seti i këllëfëve Wintertime modern dhe trendi. 4 pamje në një set të vetëm. Prodhuar me material 100% pambuk sateen. Lahet në 40℃. Seti tek përfshin këllëf jorgani 140x200cm dhe këllëf jastëku 50x70cm, seti dopjo përfshin këllëf jorgani 200x200cm dhe 2 këllëf jastëku 50x70cm. Këllëfi i jorganit është me mbyllje me kopsa, ndërsa këllëfi i jastëkut me mbyllje si zarf.

Më shumë
Detajet e produktit

Përjetoni kënaqësinë e gjumit

Seti i kellëfeve Dormeo Wintertime është diznjuar duke pasur parasysh rehatinë që duhet të ofroj. Prodhuar me material 100% pambuk satten, është shumë i butë dhe do të sigurojë butësi dhe ngrohtësi gjatë netëve të ftohta të dimrit. Për më shumë lehtësi, ky set mund të lahet në lavatriçe.

Bëjeni dhomën tuaj të duket fantastike

Seti i kellefeve tuaj te preferuar permban kellefin e jorganit dhe kellefin e jastekut. Nje set i vetem i cili mund te kombinohet ne 4 kombinime ngjyrash. Dizajn trendi me forma gjeometrike i cili do ti jape nje pamje terheqese dhomes tuaj te gjumit.

Të dhëna teknike
Materiali pambuk saten
Ngjyrat e disponueshme Blu, gri, Lejla
Programi Dormeo Salloni
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia