Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Peshqir Whipstitch II

Photo
Video
-40%

Rifreskoni banjën tuaj me një peshqir super të butë të bërë nga material 100% pambuk për butësi, thithje dhe forcë tërësisht natyrale jo alergjike, një mënyrë e thjeshtë për të sjellë më shumë rehati në kohët e banjës. Të disponueshëm në dy madhësi dhe katër ngjyra, rozë, blu e hapur, gri dhe blu e errët, e përmirësuar me një thurje klasike rreth skajit. Lahen në lavatriçe në 60° dhe thahet shpejt për më shumë higjienë.

Peshqir Whipstitch II

Çmimi: 1,790 Lekë


Oferta: 1,074 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Rifreskoni banjën tuaj me një peshqir super të butë të bërë nga material 100% pambuk për butësi, thithje dhe forcë tërësisht natyrale jo alergjike, një mënyrë e thjeshtë për të sjellë më shumë rehati në kohët e banjës. Të disponueshëm në dy madhësi dhe katër ngjyra, rozë, blu e hapur, gri dhe blu e errët, e përmirësuar me një thurje klasike rreth skajit. Lahen në lavatriçe në 60° dhe thahet shpejt për më shumë higjienë.

Më shumë
Detajet e produktit

Është koha për peshqir të rinj

Zëvendësoni peshqirët tuaj të ashpër me ato të butë dhe të freskët nga koleksioni i ri Dormeo Whipstitch.

Material pambuk me cilësi të lartë, në skajet e secilit peshqir të mrekullueshëm të butë të përfunduar me qepje tradicionale whipstitch, duke e bërë atë një mënyrë të shpejtë, të lehtë dhe të përballueshme për të sjellë rehati dhe stil të shtuar në banjën tuaj. Për më tepër, ju do të ndjeni një butësi relaksuese duke u tharë apo mbështjellur me këtë peshqir.

Dormeo Whipstitch Towel

REHATI PERFEKTE ME DIZAJN ELEGANT

 • Prodhuar nga fibra 100% pambuku e njohur për vetitë e saj të jashtëzakonshme të butësisë dhe forcës
 • Jo alergjike, tharje e shpejtë dhe përthithje të shkëlqyeshme
 • Ngjyra të buta që do të duken të shkëlqyera në çdo banjo
 • Skajet e secilit peshqir të mrekullueshëm të butë janë përfunduar me qepje tradicionale whipstitch
 • Mund të lahet në 60 ° C
Dormeo Whipstitch Towel

4 ngjyra elegante

Peshqiri Dormeo Whipstitch vjen në 4 ngjyra elegante që do t'i shtojnë stil çdo banjo:

 • rozë
 • bojëqiell
 • gri
 • blu

Të disponueshëm në dy përmasa, 50x100cm dhe 70x140cm.

Dormeo Whipstitch Towel

Koleksion i përjetshëm Dormeo Whipstitch

Përjetoni rehati maksimale me koleksionin e ri Dormeo Whipstitch, i cili gjithashtu përfshin edhe produktet të tjera si:

 • batanije
 • jorgan
 • jastëk
 • jastëk dekorativ
 • peshqir
Dormeo Whipstitch Towel
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Essence
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star