Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Peshqir Whipstitch Dormeo

Photo
Video
-40%

Rifreskoni banjon dhe shijoni butësinë relaksuese pas një dushi freskues, me këtë peshqir 100% pambuk. Peshqiri Whipstitch është punuar nga pambuku natyral, është i butë, i qëndrueshëm. Në dispozicion dy madhësi & në katër ngjyra: lejla, blu e lehtë, gri dhe blu e errët. Mund të lahen deri në 60° dhe thahen shpejt.

Peshqir Whipstitch Dormeo

Çmimi: 1,590 Lekë


Oferta: 954 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 2
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Rifreskoni banjon dhe shijoni butësinë relaksuese pas një dushi freskues, me këtë peshqir 100% pambuk. Peshqiri Whipstitch është punuar nga pambuku natyral, është i butë, i qëndrueshëm. Në dispozicion dy madhësi & në katër ngjyra: lejla, blu e lehtë, gri dhe blu e errët. Mund të lahen deri në 60° dhe thahen shpejt.

Më shumë
Detajet e produktit

Është koha për peshqir të rinj

Zëvendësoni peshqirët tuaj të ashpër me ato të butë dhe të freskët nga koleksioni i ri Dormeo Whipstitch.

Material pambuk me cilësi të lartë, në skajet e secilit peshqir të mrekullueshëm të butë të përfunduar me qepje tradicionale whipstitch, duke e bërë atë një mënyrë të shpejtë, të lehtë dhe të përballueshme për të sjellë rehati dhe stil të shtuar në banjën tuaj. Për më tepër, ju do të ndjeni një butësi relaksuese duke u tharë apo mbështjellur me këtë peshqir.

Dormeo Whipstitch Towel

Rehati perfekte me dizajn elegant

 • Prodhuar nga fibra 100% pambuku e njohur për vetitë e saj të jashtëzakonshme të butësisë dhe forcës
 • Jo alergjike, tharje e shpejtë dhe përthithje të shkëlqyeshme
 • Ngjyra të buta që do të duken të shkëlqyera në çdo banjo
 • Skajet e secilit peshqir të mrekullueshëm të butë janë përfunduar me qepje tradicionale whipstitch
 • Mund të lahet në 60 ° C
Dormeo Whipstitch Towel

Të disponueshëm ne 4 ngjyra elegante

Peshqirët Dormeo Whipstitch janë në dispozicion në 4 ngjyra elegante që do t'i japin stil çdo banjo:

 • lejla
 • blu e lehtë
 • gri
 • blu e errët

Të disponueshëm në dy madhësi, 50x100cm dhe 70x140cm.

Dormeo Whipstitch Towel

Koleksioni Dormeo Whipstitch

Përjetoni rehati maksimale me koleksionin e ri Dormeo Whipstitch, i cili gjithashtu përfshin edhe produkte të tjera:

 • batanije
 • jorgan
 • jastëk gjumi
 • jastëk dekorativ
 • peshqir
Dormeo Whipstitch Towel
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Essence
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë