Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Jastëk klasik Whipstitch Dormeo

Photo
Video
-50%

Shijoni përfitimet e një jastëku të ri, me mbështetjen që ju nevojitet për një gjumë më të mirë gjattë natës. Dizajnuar posaçërisht për të gjitha pozicionet e gjumit, jastëku është i mbushur me fibra 100% Wellsleep® për një butësi të lehtë dhe të butë. I disponueshëm në ngjyrë të lejla ose mente, 50x70cm dhe mund të lahet në 40 °C.

Jastëk klasik Whipstitch Dormeo

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,995 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Shijoni përfitimet e një jastëku të ri, me mbështetjen që ju nevojitet për një gjumë më të mirë gjattë natës. Dizajnuar posaçërisht për të gjitha pozicionet e gjumit, jastëku është i mbushur me fibra 100% Wellsleep® për një butësi të lehtë dhe të butë. I disponueshëm në ngjyrë të lejla ose mente, 50x70cm dhe mund të lahet në 40 °C.

Më shumë
Detajet e produktit

Shtoni më shumë komoditet në dhomën tuaj

Shijoni përfitimet e një jastëku të ri, me mbështetjen që ju nevojitet për një gjumë më të mirë gjatë natës.

Dizajnuar posaçërisht për të gjitha pozicionet e gjumit, ky jastëk është i mbushur me fibra 100% Wellsleep®, për më shumë butësi dhe ajrosje.

Jastëku ka një mbulesë pambuku, dhe në skaje është i pasur me qepjen tradicionale – Whipstitch.

I disponueshëm në ngjyrë lejla ose mente, permasa 50x70cm dhe mund të lahet në 40 °C.

Dormeo Whipstitch Classic Pillow

Stil dhe komoditet

 • Mbulesa e pambukut ju ofron një ndjesi të këndshme ndaj lëkurës dhe një vend ideal për ta pushuar kokën.
 • I mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep®.
 • Ka një zinxhir anësor, që lehtësisht mund t’i shtoni ose hiqni fibrat, në mënyrë që ta rregulloni lartësinë e jastëkut sipas deshirës tuaj.
 • Dy anët e jastëkut kanë nuanca të ndryshme, dhe qepje tradicionale përgjatë skajeve.
Dormeo Whipstitch Classic Pillow

Fibra Wellsleep® për higjene dhe rehati

Ky jastëk është i mbushur me mikrofibra të avancuara Wellsleep® dhe ka mbulesë pambuku.

Është i butë, i këndshëm në prekje, i ajrosshëm, i lehtë dhe higjienik. Me pak fjalë, vendi ideal për ta pushuar kokën pas një dite të gjatë e të lodhshme.

Dormeo Whipstitch Classic Pillow

I disponueshëm në 2 ngjyra elegante

Jastëku klasik Dormeo Whipstitch është në dispozicion në 2 ngjyra elegante që do të shtojnë stil në dhomën tuaj të gjumit:

 • lejla romantike
 • mente e freskët

Përmasa: 50x70cm.

Secili jastëk ka nuanca të ndryshme në secilën anë.

Dormeo Whipstitch Classic Pillow

Koleksioni Dormeo Whipstitch

Përjetoni rehati maksimale me koleksionin e ri Dormeo Whipstitch, i cili gjithashtu përfshin edhe produkte të tjera:

 • batanije
 • jorgan
 • jastëk gjumi
 • jastëk dekorativ
 • peshqir
Dormeo Whipstitch Classic Pillow
Të dhëna teknike
Bërthama 100% polyester (Wellsleep®) 650g
Forma e jastëkut Klasik
Linja Dormeo Essence
Mbulesa 100% prewashed cotton Inner cover fabric: 100% polypropylene
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 50x70 cm; 70x70 cm
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star