Nuk keni produkte në shportë

Provo

E Premte 13

E Premte 13 - Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

Mos u trëmbni prej 13-ës , sepse më e frikshme do të jetë... të humbisni uljet deri në 70%!

deri -70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Batanije Whipstitch Dormeo

Photo
Video
-40%

Shijoni më shumë rehati dhe ngrohtësi, me këtë batanije super të butë – e përsosur për brenda dhe jashtë. Batanija ka një qepje unike në rreth e qark saj dhe është në dispzicion në ngjyra klasike. Njëra anë ka material të butë pellushi kurse tjetra kadife. Mund ta përdorni në divan, krevat, makinë, kamping apo udhëtime tjera. Po ashtu, është ideale si dhuratë. Në dispozicion në dy madhësi: 140x200cm dhe 200x200cm.

Batanije Whipstitch Dormeo

Çmimi: Nga 3,490 Lekë Deri në


Oferta: Nga 2,094 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Shijoni më shumë rehati dhe ngrohtësi, me këtë batanije super të butë – e përsosur për brenda dhe jashtë. Batanija ka një qepje unike në rreth e qark saj dhe është në dispzicion në ngjyra klasike. Njëra anë ka material të butë pellushi kurse tjetra kadife. Mund ta përdorni në divan, krevat, makinë, kamping apo udhëtime tjera. Po ashtu, është ideale si dhuratë. Në dispozicion në dy madhësi: 140x200cm dhe 200x200cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Relaks dhe rehati me këtë batanije të re

Në ditët dhe mbrëmjet më të ftohta është mirë të shtriheni nën një batanije për pak ngrohtësi dhe rehati shtesë, një ndjenjë sigurie që mund të ndihmojë mendjen tuaj të pushojë dhe të humbasë të gjitha shqetësimet e ditës.

Tani ju mund t'i bëni dhuratën perfekte vetes ose miqve tuaj, batanijen e butë e cila është në tre ngjyrave të bukura që do ta bëjnë çdo shtëpi të duket edhe më mirë.

Dormeo Whipstitch Blanket

Rehati gjatë gjithë vitit

 • E punuar 100% nga leshi Fleece për butësi, dhe kadife për rehati
 • Perfekte për çdo stinë
 • Përdoreni në krevat, në divan, në makinë, ndërsa bëni kamping ose udhëtoni
 • Dy anë të ndryshme, me qepje tradicionale rreth e qark
 • Super i butë dhe tepër i këndshëm në prekje
 • Higjenike, mund të lahet plotësisht në 30 °C
Dormeo Whipstitch Blanket

E disponueshme në 3 kombinime elegante ngjyrash dhe 2 përmasa

Batanija Whipstitch ka nuance të ndryshme në të dy anët, është në dispozicion në 3 ngjyra elegante:

 • mente e frekset
 • lejla romantike
 • blu e errët

Njëra anë ofron një cilësi të pasur, prej pelushi, tjetra një prekje më të butë dhe më delikate.

Mbulesa është e përfunduar me tegel klasik rreth e qark.

E disponueshme në dy madhësi, 140x200cm dhe 200x200cm.

Dormeo Whipstitch Blanket

Dizajn cilësor që i reziston kohës

 • Dormeo Whipstitch Blanket

  Nuanca të ndryshme në secilën anë

 • Dormeo Whipstitch Blanket

  Qepje unike Whipstitch

Koleksioni Dormeo Whipstitch

Përjetoni rehati maksimale me koleksionin e ri Dormeo Whipstitch, i cili gjithashtu përfshin edhe produkte të tjera:

 • batanije
 • jorgan
 • jastëk gjumi
 • jastëk dekorativ
 • peshqir
Dormeo Whipstitch Blanket
Të dhëna teknike
Mbulesa 100% polyester
Mbushja 100% polyester
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 140x200 cm; 200x200cm
Stina të gjithë vitin
lahet 30°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë