Nuk keni produkte në shportë

Provo

Set batanije dhe jastëk Warm Hug V3 Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-75%

Seti Warm hug është shumë i butë dhe i ngrohtë, perfekt për ditët e ftohta të dimrit. Materiale cilësore dhe shumë të ngohta, njëra anë është me material pellushi për më shumë ngrohtësi. I paketuar bukur dhe me fjongo ku ka një mesazh të ngrohtë: Home is where the heart is. Lahet në lavatriçe dhe me një karakteristike të veçantë: me perçinë për tu mbërthyer në pjesën e shpatullave. 5 ngjyra dhe 2 përmasa.

Set batanije dhe jastëk Warm Hug V3 Dormeo

Çmimi: 10,990 Lekë


Oferta: 2,748 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Seti Warm hug është shumë i butë dhe i ngrohtë, perfekt për ditët e ftohta të dimrit. Materiale cilësore dhe shumë të ngohta, njëra anë është me material pellushi për më shumë ngrohtësi. I paketuar bukur dhe me fjongo ku ka një mesazh të ngrohtë: Home is where the heart is. Lahet në lavatriçe dhe me një karakteristike të veçantë: me perçinë për tu mbërthyer në pjesën e shpatullave. 5 ngjyra dhe 2 përmasa.

Më shumë
Detajet e produktit

Ngrohtësi dhe momente të paharrueshme me Warm Hug

Shumë i butë, i ngrohtë dhe i këndshëm, seti warm hug për ditët e ftohta të dimrit. Për një atmosfer të ngrohtë e të këndshme gjatë një pasdite të ftohtë dimri pranë televizorit apo nese po lexoni një libër.

Dhurata perfekte për të dashurit tuaj

Dhuroji të dashurve tuaj përqaqimet më të ngohta në këtë sezon festash - setin e ngrohtë warm hug. Ky set është fantastik për të kaluar një pasdite të këndshme e për të qëndruar sa më ngrohtë.

Çdo set Warm Hug është i mbështjelle me një fjongo të bukur dhe një mesazh të ngohtë: Shtëpia është aty ku është zemra.

Dhe historia e Warm Hug vazhdon

Mbështilluni me ngrohtësinë dhe butësinë që vetëm ky set mund të ofrojë. Është i madh mjaftueshëm për të gjithë familjen, ose mund të zgjidhni përmasën teke vetëm për veten tuaj.

Seti i ri Warm Hug vjen me një risi, e cila është perçina dhe ju mund ta mbyllni në pjesën e qafës për të qëndruar edhe më ngrohtë.

Për festa të paharrueshme me Warm Hug

Seti Warm hug këtë vit vjen me dy ngjyra të reja lejla dhe gri e gjithashtu me një dizajn të ri dhe perçina për tu mbërthyer në pjesën e qafës për më shumë ngrohtësi.

Ju mund të zgjidhni ndërmjet ngjyrave blu mbretërore, e kuqe klasike Krishtlinjdesh dhe kafe. E ndërsa ana tjetër është me material pellushi dhe në ngjyrë të bardhë për të ndryshuar pak atmosferën në shtëpi.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Batanija: materiali: 100% poliestër dhe ne pjesen e brendshme si pellush; Jastëku: 100% poliestër
Mbushja Jasteku: 100% poliester (mikrofibra te avancuara Wellsleep®)
Programi Dormeo Salloni
Përmasat Batanija 130x190 cm + Jastëku 40x40 cm; Batanija 200x200 cm + Jastëku 40x40 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia