Nuk keni produkte në shportë

Provo

Set batanije dhe jastëk Warm Hug V2 Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-75%

Seti Dormeo Warm Hug batanije dhe jastëk është shumë i butë, i ngrohtë dhe i përshtatshëm për ditët e ftohta të dimrit. Ky set është i paketuar me fjongo dhe ka një mesazh shumë special: "Shtëpia është aty ku është zemra". E disponueshme në 6 ngjyra dhe në dy përmasa. Mund të lahet edhe në lavatriçe, batanija ka dhe një xhep ku mund të fusni këmbët për më shumë ngrohtësi.

Set batanije dhe jastëk Warm Hug V2 Dormeo

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 1,748 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Seti Dormeo Warm Hug batanije dhe jastëk është shumë i butë, i ngrohtë dhe i përshtatshëm për ditët e ftohta të dimrit. Ky set është i paketuar me fjongo dhe ka një mesazh shumë special: "Shtëpia është aty ku është zemra". E disponueshme në 6 ngjyra dhe në dy përmasa. Mund të lahet edhe në lavatriçe, batanija ka dhe një xhep ku mund të fusni këmbët për më shumë ngrohtësi.

Më shumë
Detajet e produktit

Seti Warm Hug për Krishtlindje magjike

Shumë i këndshëm, shumë i ngrohtë, shumë i butë dhe shumë praktik. Ndjesia fantastike e pellushit do ti bëjë këto Krishtlindje magjike. Ju dhe familja juaj do të shijoni ditë të qeta dhe relaksuese me këtë set fantastik.

Po kërkoni dhuratën ideale për Krishtlindje?

Çdo vit ndodheni në të njëjtën situate, pasi nuk dini së çfarë dhurate të blini për të dashurit tuaj? Pse nuk i dhuroni përqafimin më të ngrohtë - me seti Dormeo Warm Hug! Dhurata perfekte për miqtë dhe të afërmit tuaj.

Dhe për më tepër çdo set është i paketuar me fjongo dhuratë. Kjo fjongo speciale ka dhe një mesazh të ngrohtë: Shtëpia është aty ku është zemra.

Warm Hug Set Xmas

E madhe mjaftueshëm për të gjithë familjen

Seti Warm Hug është i disponueshëm edhe në përmasë dopjo 200x200 cm. Zhytuni në butësinë dhe ngrohtësinë që ky set ju dhuron.

Xhep shtesë për këmbët

Nuk ka asgjë më të bezdisshme sesa këmbët e ftohta në netët e dimrit. Ne kemi zgjidhjen perfekte për këtë. Batanija ka një xhep special dhe shumë praktik ku ju mund të vendosni këmbët dhe ato do të qëndrojnë të ngohta. Shumë e këndshme dhe komforte.

Warm Hug Set Xmas

Cila është ngjyra juaj e preferuar?

Seti Warm Hug është në 6 ngjyra të ndryshme, tërheqëse dhe jemi të sigurtë që ju do të gjeni ngjyrën tuaj të preferuar dhe që ju përshtatet më së miri.

E kuqja klasike e Krishtlindjeve, qe i jep një atmosferë të ngrohtë festave. Dhe nëse preferoni diçka më elegante mund të zgjidhni një nga ngjyrat e tjera të këtij seti si: blu, turkeze, gri ose rozë.

Warm Hug Set Xmas

Deri më tani 1.5 milion klient të kënaqur me Warm Hug Set

Në një hark kohore prej 5 vitesh seti warm hug është bërë pjesë e pandarë e shumë familjeve në Europe. Pjesë e momenteve më të bukura dhe magjike siç janë festat e Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri.

Përveç prakticitetit që ofron ky set do të shtojë edhe më shumë bukurinë shtëpisë tuaj fale ngjyrave të këndshme që ka.

Çdo set ka një kombinim 2 ngjyrësh: e bardhë/gri në pjesën e brendshme dhe në pjesën e sipërme një nga gjashtë ngjyrat.

Warm Hug Set Xmas Warm Hug Set Xmas Warm Hug Set Xmas Warm Hug Set Xmas Warm Hug Set Xmas Warm Hug Set Xmas

Ju duhet një jastëk shtesë?

Për më shumë rehati dhe mbështetje ju gjithashtu mund të blini edhe jastëk të tjerë shtesë për anëtarët e familjes. Jastëku është i disponueshëm në 6 ngjyra të cilat kombinohen me setin Warm Hug. Çdo pjestar familje tani mund të ketë jastëkun e tij.

Material mikrofibër Wellsleep i butë dhe i ngohtë. Më shumë info rreth jastëkut do të gjeni këtu See more.

Warm Hug Set Xmas
Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Top fabric: 100% polyester; Bottom fabric: 100% polyester
Mbushja 100% polyester
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 130x190 set (blanket 130x190 + cushion 40x40); 200x200 set (blanket 200x200 + cushion 40x40)

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia