Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Set Warm Hug Lux Dormeo

Photo
Video
-60%

Merrni dhuratën ideale për veten ose të dashurit tuaj këtë dimër, me Setin e ri Dormeo Warm Hug Lux. Kombinimi perfekt i një batanije të ngrohtë, me gëzof dhe një jastëku të butë, për të sjellë më shumë rehati në çdo shtëpi. E disponueshme në dy ngjyra me dizajn të kthyeshëm, me teksturë që është ideale për t'u çlodhur, për të fjetur ose dremitur në divan.

Set Warm Hug Lux Dormeo

Çmimi: 7,990 Lekë


Oferta: 3,196 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Merrni dhuratën ideale për veten ose të dashurit tuaj këtë dimër, me Setin e ri Dormeo Warm Hug Lux. Kombinimi perfekt i një batanije të ngrohtë, me gëzof dhe një jastëku të butë, për të sjellë më shumë rehati në çdo shtëpi. E disponueshme në dy ngjyra me dizajn të kthyeshëm, me teksturë që është ideale për t'u çlodhur, për të fjetur ose dremitur në divan.

Më shumë
Detajet e produktit

Dhurata perfekte për një dimër të ngrohtë

Ditët e ftohta dhe netët e gjata janë përsëri këtu, kështu që trajtojeni veten, një mik apo anëtar të familjes me dhuratën perfekte për të përfituar sa më shumë nga koha e kaluar në shtëpi.

Një batanije dhe jastëk luksoz nga koleksioni Dormeo Warm Hug, duke e bërë sezonin më të rehatshëm për mijëra klientë të kënaqur çdo vit.

Dormeo Warm Hug Lux Set

Dizajni i brendshëm është shumë i bukur

Seti Dormeo Warm Hug Lux përfshin dy artikuj premium me një pamje dhe ndjenjë luksoze, të bëra me standardet e larta dhe komoditetin e ekspertëve të gjumit. Të dyja vijnë me një material cilesore dhe push faux super të butë dhe elegant me dizajn zig-zag, të disponueshëm në dy ngjyra.

  • Dormeo Warm Hug Lux Set
  • Dormeo Warm Hug Lux Set

Shijoni ngrohtësinë dhe luksin në dy mënyra

  • Zhytuni ne butesine e jastëkut më komod dhe më të butë, me të gjitha përfitimet e mikrofibrave të avancuara Wellsleep®. Ky material i mrekullueshëm është i ajrosur, i lehtë dhe i ngrohtë, me një strukturë unike që krijon xhepa ajri për vëllim të shtuar dhe një prekje të butë.
  • Ju do të pëlqeni të strukeni nën një batanije të butë, me teksturë të madhe dhe jashtëzakonisht të ngrohtë dhe të kënaqeni duke parë TV, duke lexuar një libër, duke dremitur apo edhe duke fjetur kur keni nevojë për rehati shtesë në shtrat.
Dormeo Warm Hug Lux Set

Materiale me cilësi të lartë, për shumë vite përdorimi

Jastëku dhe batanija janë bërë nga materiale me cilësi të lartë që ndjehen mirë ndaj lëkurës dhe duken aq mirë sa ndihen. Batanija e disponueshme në përmasë 130x190cm dhe 200x200cm, është e përkryer për beqarët, çiftet dhe familjet.

Të dy jastëkët dhe batanijet lahen plotësisht në lavatriçe me 30 °C dhe thahen shpejt.

Dormeo Warm Hug Lux Set
Të dhëna teknike
Linja Dormeo Essence
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Produkti që keni parë

Produkti që keni parë