Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jastëk Yll Warm Hug për fëmijë Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Jastëku në formë ylli për fëmije Warm Hug është shumë i butë dhe ndriçon në errësirë. Ndryshimi i ngjyrave të jastëkut është një nga gjërat më perfekte për të ndryshuar atmosferën në dhomën se gjumit të fëmijëve tuaj. Shumë i butë dhe i ngrohtë dhe me një sipërfaqe e cila ndriçon në errësire - me drita LED që lehtësisht ndryshojnë ngjyrën. Për gjumë të qetë me Warm Hug!

Jastëk Yll Warm Hug për fëmijë Dormeo

Çmimi: 1,290 Lekë


Oferta: 645 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëku në formë ylli për fëmije Warm Hug është shumë i butë dhe ndriçon në errësirë. Ndryshimi i ngjyrave të jastëkut është një nga gjërat më perfekte për të ndryshuar atmosferën në dhomën se gjumit të fëmijëve tuaj. Shumë i butë dhe i ngrohtë dhe me një sipërfaqe e cila ndriçon në errësire - me drita LED që lehtësisht ndryshojnë ngjyrën. Për gjumë të qetë me Warm Hug!

Më shumë
Detajet e produktit

Për një atmosferë perfekte në dhomën e fëmijëve

Në dimër errësohet shpejt dhe netët fillojnë të behën edhe më të gjata. Dhurojini fëmijëve tuaj diçka unike, të butë, të rehatshme. Ndryshimi i ngjyrës së jastëkut është një nga gjërat perfekte për të ngrohur atmosferën përpara se fëmijet tuaj ti zërë gjumi.  

Dritë qetësuese pastel dhe sipërfaqe e butë

Fëmijët tuaj do ti zërë gjumi më shpejt duke ëndërruar për yjet. Ky jatëk i butë dhe i rehatshëm do t'ju dhurojë fëmijëve qetësi në çdo prekje. Gjithashtu ju me një prekje mund të ndizni dritat e jastëkut për të ndriçuar dhomn e fëmijëve tuaj.

Dritat LED ekonomike për ndriçim të gjatë

Jastëku Dormeo Warm Hug vjen me dritat LED të përfshira që ndryshojnë në mënyrë rastësore gamën e 7 ngjyrave pastel dhe shkëlqejnë në errësirë. Punon me bateri 3 x AA, të cilat janë të fshehura në çantën e baterisë pas zinxhirit - thjesht shtypni butonin në njërën nga cepat e jastëkut për ta ndezur ose për ta fikur.

 

Të dhëna teknike
Bërthama cotton
Forma e jastëkut Dekorativ
Mbulesa polyester
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 39x36 cm
lahet JO

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star