Nuk keni produkte në shportë

Provo

Robdishan për fëmijë Warm Hug V3 Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Robdishan për fëmijë Dormeo Warm Hug me material pellushi, është i butë dhe shumë i ngrohtë. Ideal për ditët e ftohta të dimrit dhe fëmijët tuaj do të ndjehen me të sigurtë. Robdishani është me xhepa, ka rrip për tu lidhur në mes dhe është i disponueshëm nëdy ngjyra rozë dhe blu. Mund të lahet në lavatriçe me 40°C. I përshtatshëm për moshat nga 3-6 vjec.

Robdishan për fëmijë Warm Hug V3 Dormeo

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 990 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Robdishan për fëmijë Dormeo Warm Hug me material pellushi, është i butë dhe shumë i ngrohtë. Ideal për ditët e ftohta të dimrit dhe fëmijët tuaj do të ndjehen me të sigurtë. Robdishani është me xhepa, ka rrip për tu lidhur në mes dhe është i disponueshëm nëdy ngjyra rozë dhe blu. Mund të lahet në lavatriçe me 40°C. I përshtatshëm për moshat nga 3-6 vjec.

Më shumë
Detajet e produktit

Robdishan i butë dhe i ngrohtë

Robdishan për fëmijë Dormeo Warm Hug është perfekt për tu mbështjelle pas një dushi të ngrohtë apo direkt sapo zgjohen nga gjumi. Është shumë i rehatshëm, i butë, i ngrohtë dhe në ngjyra shumë të bukura dhe me një detaj të vogël veshët e maces. Fëmijët tuaj do të dashurohen menjëherë me këtë robdishan dhe nuk do të duan ta heqin nga trupi.

Robdishani është i disponueshme në një mase universale për fëmije 3-6 vjec.

Material i butë si pellush

Robdishani Dormeo Warm Hug do te mbeshjelle dhe do tju ofroje ngrohtesi femijeve. Me material cilesore prej pellushi i cili eshte shume i bute dhe i ngrohte. Mund te lahet ne lavatrice ne 40°C. Robdishani eshte i disponueshem ne 2 ngjyra: blu dhe roze.

Praktik dhe komod

Robdishani për fëmije Dormeo është shumë i këndshëm dhe do të ofrojë rehati maksimale. Është me kapuç për të mbajtur kokën të ngrohtë pas dushit dhe me veshë që ata të ndjehen të veçantë. Me dy xhepa, ata mund të vendosin lodrat ose sendet e tyre dhe me rripi elastik për tu përshatur trupit të tyre.

Të dhëna teknike
Materiali 100% polyester
lahet 40°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia