Nuk keni produkte në shportë

Provo

Set këllëfësh për fëmijë Dormeo Warm Hug

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Seti i këllëfëve për fëmijë Warm Hug do të sjellë një atmosferë të këndshme në dhomën e gjumit të fëmijëve tuaj dhe sigurisht rehatinë dhe ngrohtësinë falë materialit 100% pambuk. 4 kombinime në një set të vetëm. Seti përfshin këllëf jorgani 140x200cm dhe këllëf jastëku 50x70cm me mbyllje me zinxhir. Seti lahet në 60°C. Në dy ngjyra: blu dhe rozë.

Set këllëfësh për fëmijë Dormeo Warm Hug
0 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Seti i këllëfëve për fëmijë Warm Hug do të sjellë një atmosferë të këndshme në dhomën e gjumit të fëmijëve tuaj dhe sigurisht rehatinë dhe ngrohtësinë falë materialit 100% pambuk. 4 kombinime në një set të vetëm. Seti përfshin këllëf jorgani 140x200cm dhe këllëf jastëku 50x70cm me mbyllje me zinxhir. Seti lahet në 60°C. Në dy ngjyra: blu dhe rozë.

Më shumë
Detajet e produktit

Ngjyra të këndshme për fëmijë

Bëni ëndrrat e fëmijëve realitet me setin e këllëfëve për fëmijë Dormeo Warm Hug. Ngjyra të këndshme dhe ndër më të preferuarat për fëmijë, ky set do t'ju dhurojë gjumë të qetë e shplodhës. Me material 100% pambuk, material i cili është natyral dhe ofron ndjesinë e butësisë.

I butë dhe i ngrohtë në prekje

Ju mund të zgjidhni ndërmjet 4 kombinimeve të ndryshme që mund të kthehet ky set. Lejoni të ëndërrojnë sikur po flene mbi re, ose mund të zgjidhni anën njëngjyrëshe blu ose rozë. Ky set është shumë i ngohtë në prekje dhe shumë i butë, ideal për lëkurën e butë të të vegjëlve tuaj.

Lehtesi ne mirembajtje

Seti i këllëfëve për fëmijë është në dy ngjyra bojëqielli e lehtë për djem dhe rozë për vajza. Këllëfi i jastëkut dhe jorganit janë me zinxhir. Seti mund te lahet në lavatriçe me 60°C. Përmasa klasike: këllëf jastëku 50x70cm dhe këllëf jorgani 140x200cm.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë duvet cover 140x200 & 1x pillow case 50x70
Materiali pambuk
Ngjyrat e disponueshme Blu, Rozë
Programi Dormeo Salloni
Përmasa e Jastëkut 50x70 cm
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star