Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jastëk për fëmijë 3në1 Dormeo Warm Hug

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Warm Hug 3në1 mund të përdoret si jastëk për fëmijë, për të ngrohur duart, për të mbeshtetur qafën, si lodër ose si jastëk dekorativ. Materiali i këtij jastëku është elastike dhe mikrofibra të avancuara Wellsleep® të cilat sigurojnë një butësi të paimagjinueshme. Në dy ngjyra: blu and rozë, dhe qepur me një dizajn të veçantë. Lahet në lavatriçe.

Jastëk për fëmijë 3në1 Dormeo Warm Hug
1,390 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Warm Hug 3në1 mund të përdoret si jastëk për fëmijë, për të ngrohur duart, për të mbeshtetur qafën, si lodër ose si jastëk dekorativ. Materiali i këtij jastëku është elastike dhe mikrofibra të avancuara Wellsleep® të cilat sigurojnë një butësi të paimagjinueshme. Në dy ngjyra: blu and rozë, dhe qepur me një dizajn të veçantë. Lahet në lavatriçe.

Më shumë
Detajet e produktit

Jastëku që çdo fëmijë do të preferojë

Dhe ja ku vjen jastëku për fëmijë, dhurata ideale poshtë pemës së Krishtlindjeve që çdo fëmijë do të preferonte. Një jastëk shumë i veçantë dhe shumë i ngrohtë.

Dormeo Warm Hug Kids 3in1 Cushion

Mund të përdoret:

  1. Për të ngrohur duart
  2. Jastëk
  3. Për të mbështetur qafën

Mund të përdoret edhe si lodër apo jastëk dekorativ, një dhuratë ideale për çdo fëmijë.

Mbulesa e ketij jastëku është elastike dhe me material me mikrofibra të avancuara Wellsleep® të cilat sigurojnë një butësi të paimagjinueshme.

Ngjyra për vajza dhe djem

Jastëku për fëmije Warm Hug Kids 3në1 është i disponueshem në 2 ngjyra: blu dhe rozë, dhe me një dizajn të këndshëm. Ngjyrat kombinohen më së miri me seti Warm Hug për fëmijë..

  • Dormeo Warm Hug Kids 3in1 Cushion
  • Dormeo Warm Hug Kids 3in1 Cushion
Të dhëna teknike
Bërthama 100% polyester
Forma e jastëkut Dekorativ
Mbulesa 96% polyester, 4% spandex
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 28x42 cm
lahet 30°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia