Nuk keni produkte në shportë

Provo

Seti Warm Hug Çorape dhe borsë Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Seti përfshin shishe për ujë të ngrohtë e kombinuar me çorapet e bukura dhe të ngrohta. Shishja mban deri në 1.200 ml ujë, çorapet janë me përmasa universale dhe i përshtaten të gjithëve. Seti është i disponueshëm në 2 ngjyra: Blu dhe Lejla.

Seti Warm Hug Çorape dhe borsë Dormeo

Çmimi: 1,490 Lekë


Oferta: 447 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Seti përfshin shishe për ujë të ngrohtë e kombinuar me çorapet e bukura dhe të ngrohta. Shishja mban deri në 1.200 ml ujë, çorapet janë me përmasa universale dhe i përshtaten të gjithëve. Seti është i disponueshëm në 2 ngjyra: Blu dhe Lejla.

Më shumë
Detajet e produktit

Çorape dhe borsë uji Dormeo Warm Hug

Ky set fantastik dhe i ngrohtë do t'ju gjejë të pregatitur për ditët e ftohta të dimrit me një palë çorape të ngohta dhe një borsë për ujë të ngrohtë.

Borsa ka nje kellef super te ngrohte dhe te bute per tju ofruar akoma me shume ngrohtesi. Mund ta perdorni borsen dhe corapet per tu ngrohur gjate diteve te ftohta te dimrit.

Dhuratë perfekte për veten ose miqtë tuaj me një mesazh kuptimplotë: Përqafime të ngrohta. Çdo kush ka nevojë për perqafime dhe ngrohtësi.

Çfarë do të merrni me këtë set?

  1. Borsë për ujë të ngrohtë: kapaciteti 1200 ml, me dorezë për tu varur, mbulesa e borsës mund të hiqet (dy ngjyra lejla dhe blu) me grykë të gjërë për të mbushur ujin me lehtë
  2. 1 palë corape: masë universale - ngjyrë blu ose lejla.

5 Këshilla për të marrë më të mirën nga borsa e ujit

#1

Ngrohni krevatin tuaj: Vendosni borsën me ujë të ngrohtë nën batanije për 5-10 minuta përpara se të shtrihen dhe ajo do të jetë gati në kohën që ju do të shkoni për gjumë. Çarçafi do të jetë i ngrohtë dhe gati për t'ju ngrohur ju në pak kohë. Hiqni borsën përpara se të flini.

#2

Lehtëson dhimbjet: Shkencëtarët kanë zbuluar se nxehtësia ndihmon në qetësimin e dhimbjeve në pjesë të ndryshme të trupit si barku ose mesi.

#3

Lehtëson dhimbjet e qafës dhe shpinës: Dhimbjet e mesit mund të trajtohen duke përdorur dhe alternuar të ftohtin dhe të nxehtin. Terapia me ngrohje relakson muskujt e lodhur.

#4

Me akull:  Mbushni gjysmën e shishes me ujë dhe pastaj futeni në ngrirje, dhe mund ta përdorni për të qetësuar vendin kur vriteni.

#5

Lagni lulet: Dhe kur uji të ftohet, mund ta përdorni për të ujitur lulet mos e shkoni ujin dem.

Të dhëna teknike
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia