Nuk keni produkte në shportë

Provo

Jastëk Warm Hug V3 Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Jastëk Warm Hug është shumë i butë, i ngrohtë, i këndshem dhe i kombinueshëm me seti Dormeo Warm Hug. 5 ngjyra të ndryshme, me material me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, mund të lahet me 30°C (përveç ngjyrës së kuqe që duhet të lahet me dorë). Përmasa është 40x40cm.

Jastëk Warm Hug V3 Dormeo

Çmimi: 1,190 Lekë


Oferta: 595 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Jastëk Warm Hug është shumë i butë, i ngrohtë, i këndshem dhe i kombinueshëm me seti Dormeo Warm Hug. 5 ngjyra të ndryshme, me material me mikrofibra të avancuara Wellsleep®, mund të lahet me 30°C (përveç ngjyrës së kuqe që duhet të lahet me dorë). Përmasa është 40x40cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Më shumë rehati dhe butësi

Për më shumë rehati dhe butësi - ju mund ti shtoni setit Warm Hug edhe një jastëk ekstra. Me të njejtin material dhe dizajn si jastëku i setit Warm Hug.

Jastëku Warm Hug është me dy ngjyra dhe ju jep mundësinë ta kombinoni sipas ambjentit tuaj. Ju mund ta përdorni në të dyja anët nga ana e pellushit ose nga ana tjetër.

Material pellushi për më shumë butësi

Të dyja anët e jastëkut janë shumë të buta dhe të ngrohta. Punuar me materiale shumë cilësore dhe me një dizajn të këndshëm jo vetëm në prekje por edhe të këndshëm për syrin. Ky jastek mund të përdoret si funksional ose si dekorativ.

5 ngjyra

Materiali i jastëkut në brëndësi është me mikrofibra të avancuara Wellsleep® për t'ju dhuruar butësi dhe sa më shumë rehati. Ky jastëk është i disponueshëm në 5 ngjyra: blu, e kuqe, kafe, gri dhe lejla. Të gjitha ngjyrat mund të lahen në lavatriçe me 30°C perveç ngjyrës së kuqe e cila duhet të lahet me dore.

Të dhëna teknike
Bërthama 100% poliester (mikrofibra të avancuara Wellsleep®)
Forma e jastëkut Dekorativ
Mbulesa 100% poliester dhe pellush
Programi Dormeo Salloni
Përmasat 40x40 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia