Nuk keni produkte në shportë

Provo

Set Këllëfësh Warm Hug V3 Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-75%

Sillni atmosferën e Krishtlindjes në dhomën tuaj të gjumit dhe shijoni këto festa ashtu siç duhet. Me dizajn e ngjyra Krishtlindjesh dhe materialet më të mira, do të dëshironi ta përdorni këtë set këllëfësh gjatë gjithë vitit. Material 100% pambuk satten, lahet në 60 °C. I disponueshem në 2 kombinime ngjyrash: blu dhe gri, dhe tre përmasa: këllef jastëkut 50x70cm, dhe këllëfët e jorganit 140x200 cm, 200x200 cm ose 200x220 cm..

Set Këllëfësh Warm Hug V3 Dormeo

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 873 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Sillni atmosferën e Krishtlindjes në dhomën tuaj të gjumit dhe shijoni këto festa ashtu siç duhet. Me dizajn e ngjyra Krishtlindjesh dhe materialet më të mira, do të dëshironi ta përdorni këtë set këllëfësh gjatë gjithë vitit. Material 100% pambuk satten, lahet në 60 °C. I disponueshem në 2 kombinime ngjyrash: blu dhe gri, dhe tre përmasa: këllef jastëkut 50x70cm, dhe këllëfët e jorganit 140x200 cm, 200x200 cm ose 200x220 cm..

Më shumë
Detajet e produktit

Atmosferë Krishtlindjesh në dhomën tuaj të gjumit

Ky set këllëfësh është dizenjuar me motive festash në ngjyrë blu dhe gri, me pemë dhe flokë dëbore për të sjellë sa më pranë jush atmosferen e këndshme të Krishtlindjeve. Ana tjetër është një ngjyrëshe dhe rreth e qark këllëfit të jorgani dhe jastëkut me një fileto të plotë në të njëjtën ngjyrë. Falë kësaj ju mund të kombinoni dhe të krijoni 4 pamje të ndryshme me një set të vetëm.

Materiale cilësore për rehati maksimale

Kur bëhet fjalë për gjumë të mirë, vetëm një gjë është e rëndësishme - rehatia. Dhe seti i këllëfëve Dormeo Warm Hug është shumë i butë dhe i ngrohtë e do t'ju dhurojë një gjumë të këndshëm gjatë gjithë natës.

Me material 100% pambuk saten për më shumë butësi dhe sa më natyrale. Dhe për më tepër, është e paketuar me një çante të ripërdorshme ECO pambuk me të njëjtin dizajn si edhe seti, të cilën mund ta përdorni edhe si çante pazari.

Praktike dhe lehtësi në mirëmbajtje

Ky set është shumë praktik si në përdorim ashtu edhe në mirëmbajtje – mund të lahet në 60°C. Këllëfi i jastëku dhe këllëfi i jorganit janë me mbyllje me zinxhir. I disponueshëm në dy kombinime ngjyrash: blu dhe gri, dhe tre përmasa: këllëf jastëku 50x70cm, dhe këllëfet e jorganit në përmasë 140x200 cm, 200x200 cm ose 200x220 cm.

Të dhëna teknike
Materiali 100% cotton
Ngjyrat e disponueshme Blu, gri
Programi Dormeo Salloni
Përmasa e Jastëkut 50x70 cm
lahet 60°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia