Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo

Është koha të festojmë - 20 Vite Dormeo - ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

ZBULONI OFERTAT MË TË MIRA

Deri në-60%
 
[banner_timer]
 

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Set Kellefesh Warm hug 2021 Dormeo

Photo
Video
-40%

Sillni magjinë e sezonit festiv në çdo dhomë gjumi me setin e ri Dormeo Warm Hug. Me një mbulesë jorgani dhe këllëf jastëku që përputhet me pemët simpatike të Krishtlindjeve në njërën anë dhe një ngjyrë të fortë nga ana tjetër, për 4 pamje në 1. Bërë nga pambuku tërësisht natyral i cilësisë së lartë me një endje saten për butësi dhe rehati shtesë. Në 3 ngjyra elegante: e bardhë, gri dhe pjeshke.

Set Kellefesh Warm hug 2021 Dormeo

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 2,394 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 00
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Sillni magjinë e sezonit festiv në çdo dhomë gjumi me setin e ri Dormeo Warm Hug. Me një mbulesë jorgani dhe këllëf jastëku që përputhet me pemët simpatike të Krishtlindjeve në njërën anë dhe një ngjyrë të fortë nga ana tjetër, për 4 pamje në 1. Bërë nga pambuku tërësisht natyral i cilësisë së lartë me një endje saten për butësi dhe rehati shtesë. Në 3 ngjyra elegante: e bardhë, gri dhe pjeshke.

Më shumë
Detajet e produktit

Rifreskojeni dhomën këtë sezon

Është e rëndësishme që rregullisht të lani dhe zëvendësoni çarçafët e krevatit tuaj për të ruajtur një mjedis të freskët, të shëndetshëm dhe higjienik që ju dhe familja juaj meritoni.

Ndërsa stinët ndryshojnë, tani është koha ideale për të pasuruar koleksionin tuaj me një komplet krevati me cilësi të lartë të krijuar posaçërisht për kohën më magjike të vitit.

Dormeo Warm Hug Bedding Set 2021

Një përqafim i ngrohtë në çdo dhomë gjumi

Koleksioni Dormeo Warm Hug është i preferuari i dimrit. Tani mund të sillni komoditetin në dhomën e gjumit me një mbulesë jorgani dhe këllëf jastëku të ngjashëm dhe të krijoni atmosferën perfekte për t'u çlodhur, pushuar dhe për të marrë gjumin që ju nevojitet, për t'u përballur me ditët më të ftohta dhe netët më të gjata.

 • Dormeo Warm Hug Bedding Set 2021

  Rozë

 • Dormeo Warm Hug Bedding Set 2021

  Gri

 • Dormeo Warm Hug Bedding Set 2021

  E bardhë

Pambuk me cilësi të lartë me thurje të butë dhe luksoze

Mbulesa e jorganit dhe këllëfët e jastëkëve janë prej 100% pambuk, një material tërësisht natyral, jo alergjik që ndihet mirë kundër lëkurës tuaj. Përdorimi i një thurjeje saten shton luksin, duke e bërë pambukun më të lëmuar dhe më të zhdërvjellët se një endje e zakonshme, me një fund të krehur që rrit fibrën individuale dhe jep një ndjenjë që do të pëlqeni ta prekni.

Dormeo Warm Hug Bedding Set 2021

4 në 1 me një dizajn sharmant

Hyni në atmosferën e sezonit dhe sillni pak magji dimërore në dhomën e gjumit me një dizajn të lezetshëm që ofron 4 pamje nga 1 set. Në njërën anë si të mbulesës së jorganit ashtu edhe të këllëfeve të jastëkëve ka një motiv të pemës së Krishtlindjes me një efekt ombre të lehtë dhe në anën tjetër një ngjyrë të fortë në të bardhë, gri ose pjeshkë. Kombinoni dhe përshtatni anët për ta mbajtur shtratin tuaj të duket i freskët gjatë gjithë dimrit.

 • Dormeo Warm Hug Bedding Set 2021
 • Dormeo Warm Hug Bedding Set 2021
 • Dormeo Warm Hug Bedding Set 2021
 • Dormeo Warm Hug Bedding Set 2021

2 përmasa

Seti është në 2 përmasa: 140x200cm (me 1 këllëf jastëku me përmasa 50x70) dhe 200x200x (me 2 këllëfë jastëku me përmasa 50x70). Higjienike dhe lahet në 60°C.

Të dhëna teknike
Linja Dormeo Essence
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star