Nuk keni produkte në shportë

Provo

Çarçaf Valentina Dormeo

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-71%

Çarçafi i dyshekut Valentina është në përmasë 240x260 cm dhe në ngjyrë të bardhë. Ky çarçaf mund të përdoret si çarçaf dysheku ose çarçaf për tu mbuluar.

Çarçaf Valentina Dormeo

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 1,000 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 00
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Çarçafi i dyshekut Valentina është në përmasë 240x260 cm dhe në ngjyrë të bardhë. Ky çarçaf mund të përdoret si çarçaf dysheku ose çarçaf për tu mbuluar.

Më shumë
Detajet e produktit

Çarçafët e dyshekëve ofrojnë një shtresë të rehatshme midis mbulesave tuaja (jorgan, batanije etj) dhe lëkurës suaj. Çarçafi i dyshekut Valentina është në përmasë 240x260 cm dhe në ngjyrë të bardhë. Ky çarçaf mund të përdoret si çarçaf dysheku ose çarçaf për tu mbuluar.

Materiali i çarçafit është 100% pambuk dhe mund të lahet edhe në lavatriçe me 40°C.

Të dhëna teknike
Programi Dormeo Salloni

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia